Герої кличуть у Древній Київ на чемпіонат з історичного бою

blank

20-21 вересня Древній Київ у «Парку Київська Русь» запрошує на грандіозний спортивно-історичний захід Міжнародний чемпіонат з історичного бою «Зов героїв». 11 країн-учасниць, більше 400 бійців, 15 годин видовищних боїв.

Учасники чемпіонату з усіх куточків України, а також з Польщі, Ізраїлю, Латвії, Білорусі, Хорватії, Чехії та інших країн продемонструють свою силу і мужність, лицарську честь і доблесть.

Помірятися силами на ристалищі Древнього Києва зберуться спортсмени, серед яких представники національних збірних з історичного бою багатьох країн, переможці та учасники міжнародних чемпіонатів, найбільш титуловані бійці світу.

Програма чемпіонату надзвичайно насичена: безкомпромісні поєдинки, видовищні групові бої і масштабна масова битва «стінка на стінку», під час якої будуть задіяні піші та кінні воїни, а також середньовічна облогова техніка. Змагання в групових номінаціях – 5 на 5 бійців і 21 на 21 боєць – триватимуть протягом двох днів, також буде окрема жіноча номінація.
Історичний бій це не тільки захоплююче видовище, а й повноконтактний вид спорту, в якому беруть участь спортсмени, екіпіровані в обладунки, аналогічні середньовічним лицарським зразкам. Бійці озброєні мечами і щитами, фальшіонами, списами, алебардами, які достовірно відтворюють стародавню зброю. Цей спорт відроджує давні бойові мистецтва, їх прийоми і способи, даруючи глядачам яскраве видовище.

У програмі чемпіонату «Зов героїв» також: кінно-трюкове шоу, театралізовані постановки, ярмарок майстрів, презентація живого музею коней історичних порід. У вечірній програмі в суботу, 20 вересня: шоу вогняних стріл, стрільба палаючими ядрами.

Приходьте та вболівайте за наших!

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів, Обухівського району Київської області.

Дістатися можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.
Парк відкритий з 10:00. Початок програми о 13:00.

See Also
blank

Вартість вхідного квитка – 150 грн, для пенсіонерів – 75 грн, для школярів – 30 грн, дошкільнята безкоштовно.

Акція для студентів: вхід на чемпіонат для компанії студентів 5 осіб і більше – по 105 грн.

Сайт Древнього Києва: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top