Now Reading
Жіноче віче та лицарські турніри у Древньому Києві

Жіноче віче та лицарські турніри у Древньому Києві

6-7 вересня 2014 р. у Древньому Києві в «Парку Київська Русь» жінки, які мають активну життєву й громадянську позицію, зберуться на «Жіноче віче». Вони обговорять місце жінки у суспільстві, її роль в бізнесі, політиці, культурі, сім’ї, разом шукатимуть вирішення складних питань та обміняються успішним досвідом.
У ці ж дні до Древнього Києва завітає європейська знать XV століття: благородні лицарі та їхні дами серця. Картини лицарських романів оживуть на очах гостей Древнього Києва. В суботу, 6 вересня, лицарі зійдуться у напруженому меле (масовому бою), а в неділю, 7 вересня, – штурмуватимуть фортецю, використовуючи при цьому требуше, таран, драбини й іншу середньовічну облогову техніку.
Окрім того у програмі стародавні театралізовані легенди та захоплюючі кінно-трюкові вистави. Актори покажуть стройову підготовку княжих дружинників, пристрасний іспанський кінний балет та східні казки. Окрім того пройдуть турніри кінних лучників та лицарів.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в Обухівському районі Київської області. Дістатися можна маршрутками від станції метро Видубичі або власним транспортом.
Ціна вхідного квитка – 100 грн, пенсіонери – 50 грн, діти шкільного віку – 30 грн, дошкільники – безкоштовно.
Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top