Now Reading
Кінні лучники змагатимуться за кубок Древнього Києва. Школярам вхід безкоштовний

Кінні лучники змагатимуться за кубок Древнього Києва. Школярам вхід безкоштовний

30 і 31 серпня «Парк Київська Русь» кличе на турнір з верхової стрільби з лука за кубок Древнього Києва. У боротьбі за цей престижний трофей візьмуть участь кінні лучники з України та Білорусі. Змагання будуть проходити як в денний час, так і ввечері при світлі смолоскипів.
Спостерігати за тим, як учасники на повному скаку влучають у мішень, дуже цікаво і азартно. Але ще більше шоу урізноманітнять костюми кінних лучників різних часів і народів. Луки будуть теж винятково історичні, а стрільба – «інтуїтивною», без прицілів, властивих сучасним спортивним лукам.

Коні, на яких учасники турніру будуть скакати до перемоги, належать до історичних порід – ахалтекінець, андалуз, фриз, орловський рисак та інші.
Крім, власне, турніру, гостей Древнього Києва чекають постановки театру «Парк Київська Русь», виступи кінних каскадерів, а також активні ігри та цікаві конкурси.
В історичному тирі можна буде повправлятися у стрільбі з лука, в середньовічній костюмерній переодягнутись у витязя, князя або княгиню чи інших персонажів, на Княжій конюшні – прокататися на коні.

See Also


Увечері в суботу, 30 серпня, крім змагань нічних лучників, – вогняне шоу та феєрверк.
Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.
Вартість квитків – 100 грн, пенсіонери – 50 грн. І спеціально до Дня знань для школярів вхід вільний, дошкільнята – теж традиційно безкоштовно.
Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top