Now Reading
Древній Київ кличе на слов’янські ігрища

Древній Київ кличе на слов’янські ігрища

2-3 серпня Древній Київ у “Парку Київська Русь” запрошує на розважально-пізнавальну програму “Слов’янські ігрища”. Усі, хто завітає до Парк найближчих вихідних, окрім огляду відтвореної архітектури нашого рідного слов’янського Середньовіччя, зможуть весело провести час у активних іграх та змаганнях. Розім’яти м’язи у перетягуванні канату, середньовічному футболі, бігу по серпантину та інших розвагах зможуть усі охочі. Можна буде і цілком перевтілитися у витязя чи багатирку. До послуг гостей Парку: історична костюмерна, середньовічний тир, Княжа конюшня Древнього Києва.

А для тих, хто все ж надає перевагу спогляданню перед активною участю, – виступи театру та кінного театру. У ці дні до Древнього Києва завітає богиня кохання, юності й краси Лада. Наші предки вважали її покровителькою закоханих і сімей. І завітає вона не сама, а зі своїм сином Лелем. А за повір’ям, той, хто почує звуки сопілки Леля, обов’язково закохається. Тож, у самотніх цього дня буде шанс зустріти свою долю, а у тих, хто вже має другу половинку, можливість освіжити свої романтичні почуття.

See Also

Додадуть позитивного настрою також виступи кінної дружини князя київського. Вершники продемонструють свою вправність у джигітовці та верховій стрільбі з лука. А ще влаштують змагання за кращого княжого коня і навіть покажуть оригінальний “кінний балет”.
Ціна квитка – 100 грн, пенсіонери – 50 грн, школярі – 30 грн, дошкільники безкоштовно.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.
Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top