Now Reading
У Древньому Києві – виставка коней та День води

У Древньому Києві – виставка коней та День води

12 липня, в суботу, Древній Київ в «Парку Київська Русь» кличе на свято гармонії людини й природи  виставку-показ племінних коней «Небесні коні».
Гості Парку побачать захоплюючі кінні трюки у виконанні княжих вершників. Вони їздитимуть на конях задом наперед і догори ногами, покажуть майстерність аланської їзди (одразу на двох конях) і стройової підготовки княжої дружини. Також витязі з княжої дружини будуть змагатися у верховій стрільбі з лука.
Презентація Першого живого музею коней історичних порід стане «цвяхом» програми. Глядачам презентують більше двадцяти різноманітних порід коней, зібраних з усього світу. На таких конях свого часу їздили богатирі та лицарі, королі та полководці. А під час модного кінного дефіле можна буде побачити обладунки вершників та кінську збрую різних епох і народів.
Для всіх охочих влаштують фотосесію з кіньми, можна буде погладити цих добродушних тварин.

13 липня, в неділю, мешканці Древнього Києва запрошують на святкування Дня води. На вуличках середньовічного міста можна буде зустріти русалок, водяників і самого володаря водного царства Нептуна.
Дивовижний світ слов’янських міфів та легенд відкриється у театралізованих постановках про богиню кохання й краси Ладу та її сина Леля, богиню родючості Живу та її суперницю Марену. Буде відтворено обряд про чудодійні властивості Живої та Мертвої води.
Перед гостями свята виступлять також артисти кінного театру. Позитивні емоції подарує спілкування з добродушними кіньми з Княжої конюшні Древнього Києва.
На майстер-класах із народних ремесел можна буде виготовити власноруч оригінальні сувеніри, в історичній костюмерній – переодягнутись у яскраві костюми та влаштувати фотосесію, в тирі – постріляти з лука, на монетному дворі – викарбувати монетку на щастя.

Також у ці дні відбудуться лицарські бої у рамках Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця».
Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна маршрутками від ст. м. Видубичі або власним транспортом. Ціна квитка: 100 грн, пенсіонери – 50 грн, школярі – 10 грн, дошкільники безкоштовно.

See Also

Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top