Now Reading
Рада прийняла в першому читанні закон про НС в енергетиці

Рада прийняла в першому читанні закон про НС в енергетиці

Верховна Рада прийняла в першому читанні закон про введення надзвичайного стану в енергетичному секторі України, при якому безпосереднє керівництво підприємствами трубопровідного транспорту і контроль над їх діяльністю забезпечуються Міністерством оборони України, а уряд наділяється розширеними повноваженнями.


За відповідний закон проголосували 237 народних депутати при необхідному мінімумі в 226 голосів. Відповідно до закону, в разі обмеження чи припинення постачання енергоносіїв на територію України український уряд може прийняти рішення про обов’язковий продаж природного газу приватними газодобувними підприємствами для потреб населення, а також підприємствам теплокомуненерго, за умови введення ними окремого обліку тепла і гарячої води, за ціною, встановленою Кабміном.

Також документом посилюються вимоги про відключення злісних неплатників. Зокрема, в період дії надзвичайного стану в разі несплати за спожитий газ дозволяється обмеження енергопостачання об’єктів сфери теплопостачання нижче технологічного мінімуму споживання блакитного палива, а для об’єктів сфери теплопостачання, для яких встановлено економічно обгрунтований тариф, пропонується дозволити обмеження енергопостачань до технологічного мінімуму.

See Also

Основними завданнями підприємств, установ та організацій паливно-енергетичного комплексу в особливий період є забезпечення безперебійної (стабільної) роботи паливно-енергетичного комплексу та виконання наказів центрального органу виконавчої влади.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top