Now Reading
Купальська папороть розквітне у Древньому Києві

Купальська папороть розквітне у Древньому Києві

Івана Купала свято краси, любові та неймовірних чудес. В цей час сонце у воді купається, мавки з лісовиками водять хороводи, а з-під землі з’являються скарби. У ще в купальську ніч можна знайти легендарний цвіт папороті, який відкриває таємні знання.
Цьогоріч святкування Івана Купала в Древньому Києві у «Парку Київська Русь» відбудеться 5-6 липня. І хтозна, можливо, саме тут, у місці, де відроджується стародавнє місто наших предків, можна буде знайти цвіт папороті.

Гості Древнього Києва поринуть у світ слов’янських міфів і легенд, долучаться до стародавніх купальських забав. Мешканці міста підготували театралізовані вистави та кінно-трюкові шоу, ігри й розваги.
Як і годиться у це свято, обов’язково буде спалювання опудала Купали, ворожіння на долю та стрибки через багаття.
Ще одним цікавим видовищем стануть бої Турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». На ристалищі зійдуться команди з Києва та Житомира.

Також відбудеться молодіжний фестиваль, у якому юнаки та дівчата, об’єднавшись у команди, випробують свою спритність та кмітливість у веселих квестах та конкурсах. Вони кидатимуть списи і перетягуватимуть канати, стрілятимуть з лука і танцюватимуть.

Святкування продовжиться у форматі нічної вечірки, під час якої відвідувачів розважатимуть кращі діджеї та МС.

See Also

Ціна квитка – 100 грн, пенсіонери – 50 грн, школярі – 30 грн, дошкільники безкоштовно.

Усім гостям Древній Київ у «Парку Київська Русь» підготував приємний сюрприз! Кожен, хто завітає в костюмі міфічного персонажа (наприклад, мавки, відьми, лісовика, русалки, водяника, Баби Яги, кікімори, солов’я-розбійника, Змія Горинича, богатиря), отримає знижку на вхідний квиток 50%!
Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top