Now Reading
У Древньому Києві відсвяткують День молоді

У Древньому Києві відсвяткують День молоді

29-30 червня 2014 р. Древній Київ у «Парку Київська Русь» запрошує усіх юних душею на яскраве святкування Дня молоді. Слов’янські розваги та веселі ігри, запальні хороводи, показ середньовічної моди та майстер-класи від мешканців Древнього Києва – усе це для дружних молодіжних компаній!
Гості Древнього Києва побачать виступи сміливих княжих дружинників. Вершники продемонструють свою майстерність їзди на конях, стрільби з лука й джигітування. Витязі зійдуться на ристалищі у боротьбі за кращого княжого коня.


А чарівні слов’янки навчать кожного охочого грати у стародавні ігри та танцювати середньовічний танець «Маразулю».
Отримати заряд позитивної енергії можна буде у жартівливих перегонах по «серпантину», перетягуванні канату та в середньовічному футболі.
Можна буде і самим перевтілитись у мешканців Древнього Києва. До послуг відвідувачів костюмерна, середньовічний тир та Княжа конюшня. Можна одягнути історичний костюм, узяти до рук лук та стріли, осідлати найкращого коня – і потрапити у Середньовіччя.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна маршрутками від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

See Also
blank

Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top