Now Reading
У Древньому Києві відбудеться гала-вистава Княжої конюшні

У Древньому Києві відбудеться гала-вистава Княжої конюшні

21-22 червня 2014 року у Древньому Києві в «Парку Київська Русь» відбудеться свято єднання людини й природи, гармонії й яскравих емоцій  Гала-вистава Княжої конюшні.
Гості побачать захоплюючі трюки верхи на конях, які продемонструють княжі дружинники. Вершники їздитимуть на конях догори ногами та задом наперед, стоячи на двох конях і, пускаючи коня галопом, підніматимуть шапки з землі.
Також відвідувачі стануть свідками турніру кінних лучників. Такі змагання у Древньому Києві тисячу років тому влаштовували на княжому дворі. Їдучи верхи, лучники влучатимуть у мішені. За секунди потрібно буде дістати стрілу, натягнути тятиву, прицілитись і вистрілити. І все це  на повному скаку.
Звісно, «цвяхом програми», і її ж «підковою» стане презентація Першого живого музею коней кращих світових порід. Більше двадцяти порід коней постане перед гостями. Вони на власні очі побачать, на яких конях їздили Александр Македонський і Наполеон, князь Володимир і хан Батий, лицарі, богатирі, великі полководці і правителі світу. А ще почують історичні факти про коней і легенди, пов’язані з ними.
Цікавим буде і модне кінне дефіле, під час якого продемонструють обладунки вершників та кінську збрую різних епох і народів.
Відвідувачі зможуть взяти участь в розвагах «Випробування владою» та «Кінний зодіак». У першій  спробувати себе у ролі правителя і вершителя доль, а в другій  знайти свого коня-покровителя і попросити у нього допомоги.
Також упродовж двох днів триватимуть лицарські бої у рамках Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». На ристалище вийдуть команди з Києва та Луганська.
До того ж, 21 червня о 19:00 розпочнеться концерт «Віктору Цою – 52», присвячену дню народження рок-музиканта. Ви почуєте пісні легендарної групи «Кіно» у виконанні Олексія Стрельцова.
Мешканці Древнього Києва підготували безліч розваг і забав. Тож, активний відпочинок у середньовічному стилі і гарний настрій  гарантовані.


Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна маршрутками від ст. м. Видубичі або власним транспортом.
Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top