Мікроблоги Friendbuzz

Січ 28, 2009 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Все наше, Новини

Українська служба мікроблогів Friendbuzz відкрила можливість реєструвати корпоративні облікові записи.

Відтепер завести свій мікроблог можуть організації, такі як ЗМІ, кафе, ресторани, розважальні центри, неурядові організації чи музичні гурти. Мікроблоги стали популярним та ефективним каналом поширення інформації від компаній до клієнтів, оскільки він носить досить неформальний, близький кінцевим споживачам, характер. Крім цього, ефективність підвищується самим форматом служби мікроблогів – новини самі потрапляють до споживача, з’являючись на його власній сторінці, та не носять нав’язливий характер, оскільки споживач сам обирає, мікроблоги яких організацій він хоче відслідковувати.

Крім цього, організації можуть інтегрувати свій мікроблог у власний сайт, використовуючи службу Friendbuzz як безкоштовну альтернативу простому сайту чи як систему публікування та поширення власних новин. При цьому покажчиком популярності є кількість користувачів, які стежать за мікроблогом організації.

Служба найближчим часом планує запустити ряд додаткових послуг, націлених саме на корпоративних користувачів.

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031