Now Reading
Древньому Києві оберуть «Міс Київська Русь»

Древньому Києві оберуть «Міс Київська Русь»

14 червня 2014 року у Древньому Києві в «Парку Київська Русь» відбудеться конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь». За головний титул змагатимуться талановиті й жіночні, сміливі й елегантні, розумні й активні красуні.

Учасниці конкурсу  представниці різних куточків України: Київщини, Одещини, Сумщини, Дніпропетровщини, Рівненщини, Луганщини, Запоріжчини й інших областей. Вони  студентки престижних вузів, дизайнери одягу, танцівниці і співачки, актриси, моделі й педагоги. Дівчата захоплюються співами, психологією, фотографією, вивчають іноземні мови, пишуть поезію, прозу і навіть складають казки. Усі мають чудову форму, адже займаються фітнесом, йогою, плаванням, катаються на велосипедах і ковзанах.
І в кожної з них є мрія: хтось хоче представляти Україну на всесвітньому конкурсі краси, стати відомою актрисою чи телеведучою, відкрити власний бізнес чи видати книгу, а хтось  зробити світ добрішим, а життя  яскравішим.
Дівчата змагатимуться за корону «Міс Київська Русь» в оригінальних конкурсах. Вони виявлять свої знання з історії Київської Русі, продемонструють фізичну підготовку у перетягуванні канату й боях на мішках. І звісно, постануть у всій красі, дефілюючи в купальниках і вечірніх сукнях. Ознайомитися з учасницями і віддати свій голос в інтернет-голосуванні можна вже зараз за посиланням:

http://parkkyivrus.com/new/index.php/uk/mis-internet-2014-golosuvannya

Окрім того під час свята гостей Древнього Києва чекають денні та вечірні видовища: театралізовані легенди, кінно-трюкові шоу, яскрава вечірня програма й феєрверк.
Кожен зможе випробувати свою влучність у середньовічному тирі, покататись вуличками Древнього Києва на княжих конях чи в екіпажах, сфотографуватись у костюмах бояр, городян, витязів чи заморських купців. Також можна буде викувати власноруч монетку на щастя, влаштувати веселі і безпечні бої на спортивних мечах, виявіть свою творчість на майстер-класах із гончарства, ковальства, декупажу, виготовлення оберегів, розпису скла та багатьох інших. До речі, всі перераховані вище активності можна буде здійснити і в неділю, 15 червня. Цього дня в Древньому Києві пройде програма активного сімейного відпочинку «Казкова скринька».
Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна маршрутками від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

See Also

Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top