Now Reading
Святкуйте Трійцю у Древньому Києві

Святкуйте Трійцю у Древньому Києві

Наближається свято Трійці і попереду три вихідні. Не так багато часу , щоб планувати далеку подорож, але достатньо, щоб влаштувати чудовий відпочинок на природі. У Древньому Києві в «Парку Київська Русь» можна провести цікаво кожен із вихідних, а можливо і всі три дні – залишившись ночувати у кемпінгу.

7 червня в Древньому Києві відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль слов’янських сучасних культур «Славниця». Захід, організований Міжнародним телевізійним фестивальним рухом дитячої творчості «TVStart» та «Парком Київська Русь». У програмі: виступи хореографічних колективів народного, естрадно-спортивного, бального та сучасного танців, пісні у виконанні хорових колективів, вокальних ансамблів та сольних виконавців. Також свою майстерність покажуть дитячі театри моди і студії модельного мистецтва, циркові та образотворчі студії.

На святкування Трійці, 8-9 червня, мешканці Древнього Києва підготували безліч цікавих розваг. Можна буде не лише побачити яскраві театралізовані постановки і захоплюючі виступи кінного театру, а й узяти участь в оздобленні середньовічного міста зеленню, сплести барвистий віночок з трав і зробити обереги, поворожити на долю.
Також у програмі слов’янські ігри та конкурси: бої на мішках, перетягування канату, середньовічні квести. Працюють середньовічні тир, конюшня та костюмерна.
Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в селі Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна маршрутними автобусами від станції метро Видубичі або власним транспортом.

See Also
blank

Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top