Подорож « З Варяг в Греки » знову стало можливим

blank

Повторити легендарний торговий шлях , вірніше його частину, можна буде 31 травня 2014 . Пароплав починає шлях у Середньовіччя від Київського річкового порту. Маршрут : м.Київ – м. Українка – Стародавній Київ у «Парку Київська Русь » – м. Українка – м. Київ

У цих місцях тисячі років тому пропливали торгові лодії з усякими товарами. Ці води пам’ятають походи військових ладей з князівської дружиною на борту.

Саме цей шлях – з Києва до літописного городища Треполь (район сучасного міста Українки ) – подолала в травні 2013 року тура «Князь Володимир ». Цей корабель – точна реконструкція давньослов’янської лодії ІХ – ХІ століть. Десять сильних чоловіків сіли за весла і подолали шлях близько 50 км . Тепер тура «Князь Володимир » стала експонатом музею кораблебудування в Древньому Києві в « Парку Київська Русь».

У киян та гостей міста буде можливість повторити цей історичний шлях. Тільки за весла сідати не прийдеться – любителі пригод відправляться на прогулянку по хвилях Дніпра на комфортабельному теплоході. А коли зійдуть з трапа в Українці – автобусом доїдуть в Стародавній Київ у «Парку Київська Русь». І тут зможуть побачити ту саму легендарну ладью «Князь Володимир ».

Чому легендарну ? До того як вчинити останнє зі своїх подорожей з Києва в Українку , цей корабель побував у багатьох наукових експедиціях , ходив по річках і озерах багатьох країн , побував у Чорному та Балтійському морях.

Також учасників туру чекає екскурсія по Стародавньому Києву , стрільба з лука в тире , катання на конях , розважальна програма і трапеза « Viking Party ».

See Also
blank

31 травня відбудеться перша подорож в глиб століть по хвилях Дніпра. А надалі організатори – Стародавній Київ у «Парку Київська Русь » та Київський річковий порт – обіцяють зробити його регулярним.

Деталі на сайті www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top