Now Reading
У Львові відбувся Півмарафон “Gorgany.Львів 2014”

У Львові відбувся Півмарафон “Gorgany.Львів 2014”

Четвертий львівський Півмарафон “Gorgany.Львів 2014” відбувся у неділю 18 травня. 356 учасників з цілої України взяли участь у змаганнях на дистанції 21 кілометр, а також на скороченому маршруті у 7 кілометрів.

Цьогоріч учасники львівського забігу прибули на старт з цілої України. Серед бігунів були представники Львова, Києва, Хмельницького, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Дніпропетровська, Одеси, Вінниці, а також Чернігівської, Полтавської та Рівненської областей. До забігу долучились і гості з Мінська, Вроцлава і Санкт-Петербурга.

Переможцями півмарафону серед жінок стали Оксана Угринчук з Івано-Франківська (дистанція 21 км) та Софія Яремчук зі Львова (дистанція 7 км). Серед чоловіків першість на дистанції 21 км здобув Андрій Мельник з Івано-Франківська, а у забігу на 7 км відзначився львів’янин Тарас Тимків. Окрім того, варто відзначити найстаршого учасника півмарафону – Василя Павловича Крупського (1940 р.н.), який подолав дистанцію у 21 км за одну годину та 56,5 секунд.

Забіг розпочався з площі перед Оперним театром і завершився у парку Погулянка. Маршрут учасників пролягав як міським простором, так і зеленими зонами парків Майорівки, Винниківського лісу та Погулянки. Організатори акції – Gorgany.com, спортивні клуби Ультра і Бескид та генеральний спонсор акції – мережа супермаркетів «Арсен», подбали про маркування траси та медичний супровід забігу. Призи за участь у Півмарафоні “Gorgany.Львів 2014” отримали переможці у кожній віковій категорії, а також найстарші учасники змагань.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top