Now Reading
Львівські студенти розгорнули соціальну кампанію на підтримку народжуваності

Львівські студенти розгорнули соціальну кампанію на підтримку народжуваності

Свідома молодь Львова закликала українців відверто поговорити про те, звідки беруться діти і чому в багатьох малюків відбирають усі шанси народитися. Стереотипний страх перед дітьми не повинен бути причиною необдуманих абортів, – переконані студенти ЛНУ ім. І. Франка. Для цього спільно з We Cinema Studio вони створили нове соціальне відео, наповнене безмежною батьківською любов’ю.

Творча молодь Львова занепокоїлась проблемою поповнення нації та розпочала інформаційно боротися за нову генерацію українців. Студенти-психологи розгорнули соціальну кампанію за народжуваність, щоб повернути жінкам сміливість ставати матерями. Для цього обрали новий підхід: акцентували не на страхіттях абортів, а на зворушливих радощах батьківства.
Ініціатива стартувала з нового соціального відео, оповитого батьківською щирістю, теплом сердець і найщирішими емоціями щодо дітей. Це відео стало першим, яке львівська команда відеопродакшну We Cinema Studio створила без кастингу акторів та попереднього сценарію. Участь у зйомках ролику взяли справжні батьки зі своїми малюками, а розмова базувалася на єдиному питанні: «Якою Ви бачите свою дитину?».

«Весь спектр почуттів і цілком новий, вищий вимір щастя, відповідальність, яка дає сили – це те, що вразило нас під час зйомок. У бесіді молоді батьки розкривалися, по-новому осмислювали, яким просторим і динамічним став їхній світ з появою дитини. Подекуди навіть знімальній групі важко було стримати емоції», – поділився враженнями Теодор Нещадим, режисер відео.

Україна досі утримує першість з-поміж європейських країн за кількістю абортів. За офіційною статистикою, щороку ще в утробі матерів переривається життя 200-250 тисяч немовлят. Аборти провокують серйозні фізичні та емоційні розлади в жінок, які згодом потребують тривалої реабілітації.
«Найбільшою проблемою є те, що на рішення зробити аборт часто впливають не об’єктивні причини, як-от загрози для життя матері, а банальний страх народжувати чи незнання, як росте й розвивається дитина. Саме тому ми запропонували налагодити прямий зв’язок між майбутніми батьками та тими, хто вже мають дітей, щоб передати досвід, позитив та, як сказала одна з матерів-героїнь відео, щемке переживання нового життя в руках», – розповіла Оксана Кабин, авторка ідеї проекту.

See Also

Мотиваційна відеоробота «Збережи життя!»:

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top