Тустань_віртуальна /початок

Кві 18, 2014 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Події

Віртуальна реальність стародавньої фортеці

Сьогодні засобами новітніх інформаційних та геодезичних технологій Державний історико-культурний заповідник створює віртуальну Тустань. У рамках презентації демонструватиметься перший крок – 3D-модель фортеці. Науковці розкажуть про відкриття й сучасні дослідження унікальної пам’ятки, що уможливили створення 3D-моделі скель та п’яти етапів дерев’яної забудови фортеці.

Проект тустань_віртуальна започаткований у першу чергу як дослідницький інструмент для вивчення унікального виду середньовічного дерев’яного будівництва та його графічної реконструкції. Сьогодні віртуальна та доповнена реальності визначені основними засобами неруйнівної візуалізації втраченої архітектури Тустані. Окрім цього, 3D-модель скель та фортеці є основою для планування протиаварійних, консерваційно-реставраційних робіт, музеєфікації пам’ятки. Тустань_віртуальна також стане інформаційною платформою для інтелектуального управління пам’яткою реальною.

Програма презентації:

  • Тустань_історична /фортеця, відкриття, значення;
  • Тустань_сьогодні /збереження, дослідження, життя;
  • Тустань_віртуальна /створення, використання, можливості;
  • Спілкування з творцями 3D-моделі Тустані.

Презентація відбудеться у п’ятницю, 25 квітня, о 14:00, у конференц-залі Державного природознавчого музею НАН України (м. Львів, вул. Театральна, 18).

Організатор: Державний історико культурний заповідник Тустань
Партнер: Державний природничий музей

* * *

Прес-служба ДІКЗ “Тустань”

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930