Now Reading
Тустань_віртуальна /початок

Тустань_віртуальна /початок

Віртуальна реальність стародавньої фортеці

Сьогодні засобами новітніх інформаційних та геодезичних технологій Державний історико-культурний заповідник створює віртуальну Тустань. У рамках презентації демонструватиметься перший крок – 3D-модель фортеці. Науковці розкажуть про відкриття й сучасні дослідження унікальної пам’ятки, що уможливили створення 3D-моделі скель та п’яти етапів дерев’яної забудови фортеці.

Проект тустань_віртуальна започаткований у першу чергу як дослідницький інструмент для вивчення унікального виду середньовічного дерев’яного будівництва та його графічної реконструкції. Сьогодні віртуальна та доповнена реальності визначені основними засобами неруйнівної візуалізації втраченої архітектури Тустані. Окрім цього, 3D-модель скель та фортеці є основою для планування протиаварійних, консерваційно-реставраційних робіт, музеєфікації пам’ятки. Тустань_віртуальна також стане інформаційною платформою для інтелектуального управління пам’яткою реальною.

Програма презентації:

  • Тустань_історична /фортеця, відкриття, значення;
  • Тустань_сьогодні /збереження, дослідження, життя;
  • Тустань_віртуальна /створення, використання, можливості;
  • Спілкування з творцями 3D-моделі Тустані.

Презентація відбудеться у п’ятницю, 25 квітня, о 14:00, у конференц-залі Державного природознавчого музею НАН України (м. Львів, вул. Театральна, 18).

Організатор: Державний історико культурний заповідник Тустань
Партнер: Державний природничий музей

See Also

* * *

Прес-служба ДІКЗ “Тустань”

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top