Now Reading
Зробимо Україну чистою!

Зробимо Україну чистою!

Компанія «Нова Пошта» допомогла очистити українські міста від тонн сміття

Мешканці 600 українських міст долучилися до наймасштабнішої національної толоки з прибирання вулиць та скверів. Щорічна акція «Зробимо Україну чистою!» відбулася вже вчетверте і залучила близько 200 тисяч охочих допомогти. Логістику заходу та доставку інвентаря добровольцям усіх міст забезпечила компанія «Нова Пошта».
Загальноукраїнське прибирання в рамках акції «Зробимо Україну чистою!» цьогоріч перетворилось у фестиваль ініціативності та екології. Турбота про своє місто об’єднала мешканців Сходу та Заходу, українців різного віку та зацікавлень, стала проявом громадської активності та маленьких кроків до глобальних змін у свідомості. На захист довкілля масово стали небайдужі мешканці міст, представники влади та бізнес-сектору – це дало можливість організовано і злагоджено провести прибирання у понад 600 містах одночасно.
У всіх містах, що доєдналися до руху за чистоту, захід відбувся у своєму характерному стилі: прибирання доповнили майстер-класи, квести, фотозмагання, перформенси, лекції чи обговорення на екотематику. У Львові, наприклад, очищати зони відпочинку від сміття допомогли власники ретро-автомобілів та байкери, в Миколаєві до облаштування міського простору долучилися професійні ландшафтні дизайнери, тернополяни влаштували громадську дискусію на тему еко-ідеології. В кожному місті команда активістів акції формувалася з небайдужих мешканців, які приходили на захід із сім’ями, друзями та запрошували колег.
«Рукавички волонтерів еко-акції «Зробимо Україну чистою!» вдягли також понад 150 працівників центральних відділень компанії «Нова Пошта». Завдяки нашим спільним зусиллям стали чистішими узбережжя Дніпра коло парку Дружби народів у Києві та схили вздовж вулиці Леніна в Полтаві. Загалом ми зібрали понад 400 мішків сміття. Участь у заході стала власною ініціативою працівників, яка поєднала добру справу і корпоративне командоутворення», – розповіла Світлана Яковлева, менеджер з корпоративної культури компанії «Нова Пошта».
Компанія «Нова Пошта» вже другий рік поспіль є офіційним логістичним партнером еко-акції та використовує свої сервіси, ресурси та найбільшу в Україні мережу відділень в різних містах для допомоги добрій справі. Цьогоріч компанія допомогла спорядити знаряддями для прибирання понад 150 тисяч волонтерів. Проект «Зробимо Україну чистою» став своєрідним прикладом соціальної відповідальності мешканців міст перед природою та екзаменом на рівень внутрішньої культури, який українці здали «на відмінно».

Контакти:
Олена Данільченко
danilchenko.o@novaposhta.com.ua
http://novaposhta.ua/
Телефон: +38(067)535-41-68

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top