Now Reading
Позиція Ольги Богомолець з приводу подій на сході України

Позиція Ольги Богомолець з приводу подій на сході України

Моя офіційна позиція з приводу подій на сході України наступна:

У східних областях України ми маємо справу зі збройними провокаціями з боку Російської Федерації – і влада повинна чесно про це сказати громадянам України та світовій спільноті.
Останні події — наслідок того, що населення Сходу України не підтримало сепаратистів. Раніше розроблені плани Кремля провалилися. Тому єдиним шляхом були саме збройні провокації. “Сусіди” прийшли на нашу землю, бо українці проявили єдність і не скорилися.
Задача Кремля — надовго дестабілізувати Україну, зірвати вибори, не допустити появи легітимної влади та консолідації країни навколо програми відродження економіки. Крім того — розколоти країну на декілька частин. Наше завдання протилежне — навести порядок, провести вибори, відновити справедливість, забезпечити добробут. Це — запорука єдності країни.

Що робити?

Перш за все, не панікувати. Ми маємо бути сильними і спокійними.
Треба на повний голос заявити: Україна більше нікого і нічого не здасть. Жодного клаптика української землі. Жодного міста і села. Україна не залишить у біді жодного свого громадянина.
Ще на початку квітня я запропонувала створити на Сході України самооборону з числа місцевих патріотів. Я дуже рада, що зараз ця пропозиція прийнята та реалізується. Необхідно прискорити цей процес, забезпечити їх зброєю та інструкторами. Налагодити зв’язок з армійськими частинами, які нададуть підтримку важкою технікою та з повітря. Ці рішення необхідно виконати швидко й ефективно.
Я як кандидат в Президенти України ще раз підкреслюю одну з тез своєї програми: країну захистить лише сильна масова армія з добровольців та легальне володіння громадян зброєю.
Вимагаємо в української влади навести порядок, викинути з країни іноземних агресорів та запобігти сепаратизму. Ми підтримуємо спосіб, в який це буде робитися, – місцевими патріотами разом із армією та спецслужбами, а також всіма небайдужими і сміливими громадянами.
Вся Україна єдина у підтримці співвітчизників на Сході. І ми знаємо, що більшість громадян на Сході — за єдину Україну.
Разом із тим, необхідно розв’язати пробеми, які призвели до сьогоднішніх подій. Ці причини — економічний занепад, безробіття, зростання цін, а також зневіра людей, викликана несправедливістю, відсутністю правосуддя і правопорядку. Влада багато років не чула людей. Настав час нарешті прислухатися і навести лад. Ми не можемо залишити наших співвітчизників сам на сам із їхніми проблемами.
Якими би болючими не були події цих днів, вони привертають нашу увагу до реальних проблем.

Україна є і буде єдиною. Ми більше не віддамо жодного клаптика землі.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top