Now Reading
Слов’янські легенди оживуть у Древньому Києві

Слов’янські легенди оживуть у Древньому Києві

12-13 квітня Древній Київ у «Парку Київська Русь» запрошує вас на цікаві й пізнавальні вихідні. Пориньте у дивовижний світ слов’янських міфів та легенд у «Живин день».
Із оригінальних театралізованих постановок Ви дізнаєтесь про боротьбу слов’янських богинь Живи та Марени. Живу – богиню життєдайних весняних сил – викраде зла Марена і накладе на неї свої чари. Хто врятує прекрасну богиню, дізнаєтесь, додивившись виставу.

А ще до Древнього Києва завітає богиня кохання, юності й краси Лада. Наші предки вважали її покровителькою закоханих і сімей. І завітає вона не сама, а зі своїм сином Лелем. А за повір’ям, той, хто почує звуки сопілки Леля, обов’язково закохається. Тож, якщо ви самотні, цього дня у вас буде шанс зустріти свою долю, а якщо ви вже знайшли свою другу половинку, зможете освіжити свої романтичні почуття.

Додадуть позитивного настрою також виступи кінної дружини князя київського. Вершники продемонструють вам свою вправність у джигітовці та верховій стрільбі з лука.
Долучіться до стародавніх обрядів разом із мешканцями середньовічного міста. Спаліть усі свої негаразди у полум’ї вогнища, загадайте свої найпотаємніші бажання, відчуйте енергію Древнього Києва.

Любите активний відпочинок? Розімніть м’язи у перетягуванні канату, середньовічному футболі, бігу по серпантину, танцюйте і водіть хороводи – розважайтесь на повну.
Якщо бажаєте самі перевтілитись у витязя чи богатирку, до ваших послуг костюмерна, середньовічний тир та Княжа конюшня. Одягайте історичний костюм, беріть до рук лук та стріли, сідлайте найкращого коня – і ви уже в Середньовіччі. Тільки не забудьте сфотографуватись, щоб потім і друзям було підтвердження про вашу подорож у часі.
Подаруйте собі, своїм рідним і близьким подорож у світ легенд та казок. Повірте у дива разом із Древнім Києвом у «Парку Київська Русь».

See Also

«Парк Київська Русь» розташований: с. Копачів, Обухівський район, Київська область.
Час роботи: 10.00 – 19.00.
Початок театралізованої програми: 13.00.
Вартість квитків: 60 грн, пенсіонери – 30 грн, діти шкільного віку – 10 грн, дошкільнята – безкоштовно.
Доїхати можна своїм транспортом або маршрутками від ст. метро «Видубичі».

Розклад маршруток та деталі програми на сайті: parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top