Now Reading
Сенсація! НЛО над Древнім Києвом

Сенсація! НЛО над Древнім Києвом

Днями дивний звук пронизав небо над Давнім Києвом у «Парку Київська Русь» (село Копачів Обухівського району Київської області) . Непізнаний літаючий об’єкт з’явився в небі і рухався кілька хвилин по круговій траєкторії , після чого зник у південному напрямку. За словами очевидців , об’єкт мав чіткі ознаки описуваної уфологами літаючої тарілки.
– Я проходив по “Парку Київська Русь” , як раптом відбулася різка спалах , – повідомив очевидець Володимир . – Мене аж дрож взяла спочатку , тому як я такого раніше ніде не бачив і не відразу зрозумів що сталося. Велика тарілка кружляла прямо над Михайлівськими воротами протягом 5-6 хвилин , після чого зникла з блискавичною швидкістю.
Згідно зі словами очевидців , рухався об’єкт швидко , але часом затримувався в повітрі , ніби вивчаючи місцевість.
Місцева мешканка Вероніка також підтвердила , що помітила в той вечір незрозумілу спалах над Парком , але оскільки була на досить великій відстані , самого об’єкта не бачила. «Я досі просто в шоці » , – говорить вона. Співробітники ж «Парку Київська Русь» , що працювали в цей вечір , ніяких підозрілих слідів біля території на наступний день не виявили.
Що це було: інопланетний корабель або секретний літаючий апарат військових , який відчували далеко від міста , сказати складно. Залишається лише сподіватися , що мета таких польотів благая.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top