Now Reading
Україна і Європейський Союз підписали політичну частину Угоди про асоціацію.

Україна і Європейський Союз підписали політичну частину Угоди про асоціацію.

Угоду про асоціацію підписав прем’єр -міністр України Арсеній Яценюк і 28 лідерів країн Європейського Союзу.

Яценюк та Президент Європейської Ради Герман ван Ромпей виступили із зверненнями .

Як повідомлялося, Україна і ЄС планували підписати Угоду про асоціацію ще на саміті « Східного партнерства» у Вільнюсі 29 листопада 2013. За тиждень до підписання уряд призупинив процес євроінтеграції. Це викликало масові акції протесту в Україні, які завершилися усуненням від влади президента Віктора Януковича.

Це історичний день для моєї країни, і ми переконані, що це історичний день для всієї Європи. Ми хочемо бути частиною великої європейської сім’ї, і це перший великий крок до того, щоб Україна досягла цієї головної мети.

Моя країна постала перед низкою загроз – політичних, економічних та військових. Підписанням цієї Угоди ми покажемо всьому світові, що ми разом, що Україна поділяє європейські цінності і що разом ми зможемо досягти успіху.

Ми розуміємо, що це нелегкий шлях. Але це наше завдання – забезпечити все те, за що боровся український народ.

Це почалося як проєвропейський протест. Дозвольте вшанувати пам’ять тих, хто віддав свої життя, в тому числі й за цю Угоду – за нашу волю й свободу, за наше європейське майбутнє.

Від імені Уряду України дозвольте виcловити переконання, що разом ми досягнемо успіху, що після цього підписання Україна буде позитивним прикладом.

See Also

Ми підтримуємо ваше рішення про односторонні торгівельні заходи, які підтримають українську економіку та нашу двосторонню торгівлю.

Необхідно багато зробити, і ми зробимо все можливе, щоб зробити Україну процвітаючою, а відносини України та Європейського союзу – якнайкращими.

Арсеній Яценюк

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top