Now Reading
В Тустані відкриється виставка виробів народних ремесел, створених місцевими бойками

В Тустані відкриється виставка виробів народних ремесел, створених місцевими бойками

В суботу, 22 березня, в селі Урич, Сколівського району відбудеться відкриття виставки творів ткацтва, бондарства, соломоплетіння та гончарства, які виготовили місцеві мешканці в рамках проекту «Територія можливостей. Розвиваємо регіон разом». Впродовж трьох тижнів майстри народних ремесел творчо працювали у культурному центрі «Хата у Глубокім» та проводили майстер-класи для мешканців сіл Урич, Підгородці та Сопіт.

На виставці, яка є завершальним етапом проекту, будуть представлені зіткані на верстаті чоловічі та жіночі пояси, дерев’яні цебрики, пташки із соломи та гончарні вироби – свищики, миски і горнятка. Під час відкриття організатори розкажуть про маршрут ознайомчої поїздки на Гуцульщину, яка відбудеться наступного тижня для слухачів лекцій про агротуризм. Також учасників майстер-класів очікує подорож до Львівської національної академії мистецтв.

Організатори запрошують на відкриття учасників проекту, а також всіх бажаючих познайомитись із бойківською культурою. Відкриття виставки відбудеться о 16:00, в культурному центрі «Хата у Глубокім», в с. Урич.
Організатори: ДІКЗ “Тустань”, ЛОГО “Тустань” в рамках проекту ProMuseum за підтримки МФ “Відродження”, МБФ “Україна 3000″, ГО “Український центр розвитку музейної справи”, ПАТ «Платинум банк».

Партнери: ВГО “Бойківське етнологічне товариство”, Львівський інститут економіки і туризму, Львівська національна академія мистецтв, туристичний інтернет-каталог “Карпати.info”, інтернет-портал “Бойкосвіт”, ГО “Калиновий рай”.
Проект «Територія можливостей. Розвиваємо регіон разом» був розроблений працівниками ДІКЗ «Тустань» як результат участі у семінарській програмі «ProMuseum: Розвиток ресурсної бази та модернізація музейної галузі України». Основним завданням проекту є налагодження співпраці із мешканцями сіл Урич, Підгородці та Сопіт, заохочуючи їх займатись народними ремеслами та спільними із Заповідником зусиллями розвивати сільський туризм у регіоні.

See Also

 

Контакти: Ірина Білан, (093) 46 88 774
iryna.bilan@tustan.ua

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top