Now Reading
Основні принципи від Святослава Вакарчука

Основні принципи від Святослава Вакарчука

Святослав Вакарчук, лідер гурту “Океан Ельзи”, написав основні принципи, якими має керуватися нова влада

Звертаюся до «Нової» влади!

Сьогодні в Україну прийшли непрості часи. Це і загроза втрати частини території, і неспокійна ситуація в регіонах, і економічні виклики, і багато іншого. В цій ситуації ви не маєте права на помилки. Ні, я маю на увазі не помилки в процесі роботи, які були, є і будуть в кожного, хто працює. Я кажу про стратегічні помилки, які можуть призвести не лише до втрати вами цієї влади, але й до втрати нами – цілісної і стабільної країни. Не йдіть шляхом своїх попередників.

See Also

Ось 10 принципів, за якими ви маєте діяти:

  1. Не призначати на посади за філософією “свій – чужий”. Всі призначення мають відбуватися за принципом «трьох П»: Патріотизм, Порядність, Професіоналізм.
  2. Уважно слухати і чути всі без виключення регіони України. На Сході і Заході. І в першу чергу – голос простих людей.
  3. Закон – один для всіх. Не влаштовуйте «полювання на відьом». І не вигороджуйте своїх. Ніщо так не відлякує, як подвійні стандарти.
  4. Забудьте про партійні принципи і квоти. Це згубна і неефективна практика. Вона робить владу вузьколобою.
  5. Чесно, чітко і прозоро розповідайте людям про всі свої кроки та обґрунтовуйте їх. Будь-яка непопулярна реформа може бути прийнята позитивно, якщо люди будуть знати як, чому і навіщо вона робиться.
  6. Починайте економію коштів з себе. І тільки з себе. Чиновникам на Мерседесах не вірить ніхто.
  7. Інформаційна безпека має стати пріоритетом. Свобода слова – недоторканна. Але тільки до моменту поки вона не загрожує свободі власного народу.
  8. Використовуйте по максимуму сильні сторони держави. Геополітичні, економічні, політичні, будь-які. Дійте злагоджено. Бийте в одну точку.
  9. Будь-який економічний успіх має відразу ж позначатися на якості збройних сил. Сильна армія – запорука миру і цілісності держави.
  10. Подавайте руку політичним опонентам, якщо це працює на успіх держави. Сьогодні немає опозиції і влади. Сьогодні є ті, хто за сильну Україну, і ті хто проти неї.

Ми різні, але ми разом – ось наша національна ідея.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top