Основні принципи від Святослава Вакарчука

Бер 20, 2014 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Події

Святослав Вакарчук, лідер гурту “Океан Ельзи”, написав основні принципи, якими має керуватися нова влада

Звертаюся до «Нової» влади!

Сьогодні в Україну прийшли непрості часи. Це і загроза втрати частини території, і неспокійна ситуація в регіонах, і економічні виклики, і багато іншого. В цій ситуації ви не маєте права на помилки. Ні, я маю на увазі не помилки в процесі роботи, які були, є і будуть в кожного, хто працює. Я кажу про стратегічні помилки, які можуть призвести не лише до втрати вами цієї влади, але й до втрати нами – цілісної і стабільної країни. Не йдіть шляхом своїх попередників.

Ось 10 принципів, за якими ви маєте діяти:

  1. Не призначати на посади за філософією “свій – чужий”. Всі призначення мають відбуватися за принципом «трьох П»: Патріотизм, Порядність, Професіоналізм.
  2. Уважно слухати і чути всі без виключення регіони України. На Сході і Заході. І в першу чергу – голос простих людей.
  3. Закон – один для всіх. Не влаштовуйте «полювання на відьом». І не вигороджуйте своїх. Ніщо так не відлякує, як подвійні стандарти.
  4. Забудьте про партійні принципи і квоти. Це згубна і неефективна практика. Вона робить владу вузьколобою.
  5. Чесно, чітко і прозоро розповідайте людям про всі свої кроки та обґрунтовуйте їх. Будь-яка непопулярна реформа може бути прийнята позитивно, якщо люди будуть знати як, чому і навіщо вона робиться.
  6. Починайте економію коштів з себе. І тільки з себе. Чиновникам на Мерседесах не вірить ніхто.
  7. Інформаційна безпека має стати пріоритетом. Свобода слова – недоторканна. Але тільки до моменту поки вона не загрожує свободі власного народу.
  8. Використовуйте по максимуму сильні сторони держави. Геополітичні, економічні, політичні, будь-які. Дійте злагоджено. Бийте в одну точку.
  9. Будь-який економічний успіх має відразу ж позначатися на якості збройних сил. Сильна армія – запорука миру і цілісності держави.
  10. Подавайте руку політичним опонентам, якщо це працює на успіх держави. Сьогодні немає опозиції і влади. Сьогодні є ті, хто за сильну Україну, і ті хто проти неї.

Ми різні, але ми разом – ось наша національна ідея.

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031