Now Reading
Через відтворення стародавніх традицій – до єднання

Через відтворення стародавніх традицій – до єднання

У Древньому Києві проведуть Масляну, щоб вшанувати захисників вітчизни всіх часів

Наприкінці Масляного тижня, 1 і 2 березня, у «Парку Київська Русь» проведуть Масляну як данину традиціям предків, захисникам вітчизни всіх часів.

«І наші далекі предки, і наші сучасники, які стали героями на всі віки, хотіли, щоб ми жили щасливо. Ми повинні шанувати їх пам’ять. Це наш святий обов’язок, – каже президент «Парку Київська Русь » Володимир Янченко. – У Древній Русі народ виходив на віче, щоб разом визначити правильний шлях у майбутнє. Зберігаючи давні традиції, ми зберігаємо основи держави. І це є подвиг нашого народу в тому числі».

Програма розпочнеться з хвилини мовчання, щоб вшанувати пам’ять загиблих героїв Євромайдану. В ході програми відвідувачі Древнього Києва почують історії про героїв минулого, богатирів, які поклали своє життя за те, щоб сьогодні люди жили щасливо на землі Київської Русі.

Відновлюючи старовинні традиції, гостей Древнього Києва запросять в коло любові, в хоровод єднання. Символічним стане спалення опудала Масляної, як перемоги весни над зимою, відхід від старого і прихід до нового.

Як і передбачалося раніше, у «Парку Київська Русь» буде безкоштовне катання на колісницях для всіх гостей, ярмарок майстрів народних ремесел і традиційна страва Масляної – млинці. У неділю, 2 березня, відбудеться відкриття і пройдуть перші змагання в рамках Міжнародного турніру з історичного середньовічного бою «Витязь Київського Дитинця ».

See Also
blank

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району.
Дістатися можна маршрутними автобусами, які з 10:00 щогодини відправляються від станції м. Видубичі, або власним транспортом.

Деталі на сайті: parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top