Now Reading
Мільйон українців і «Беркут» знялися у новому відео про Євромайдан

Мільйон українців і «Беркут» знялися у новому відео про Євромайдан

Нове відео на неформальний хіп-хоп гімн українського Євромайдану презентували столичним мітингувальникам. Кліп на пісню «Час дати відсіч!» молодого українського гурту «Хочу ЩЕ!» об’єднав найважливіші моменти української Єврореволюції: «марш мільйонів», барикади на головній площі країни, напружене протистояння з «Беркутом».
Маніфест свідомих українців у стилі хіп-хоп представили музиканти львівського гурту «Хочу ЩЕ!», громадські активісти Євромайдану. Нове відео молодих музикантів «Час дати відсіч!», зняте на Євромайдані, стрімко набирає популярність у мережі. «Хочу ЩЕ!» переконані: музиканти повинні сказати своє слово в підтримку демократичних прагнень українського народу, адже Євромайдан – це революція цінностей, а не політичне формування, і залишатися осторонь митці не мають права.
Матеріал для нового відео понад місяць часу знімали оператори «We Cinema Studio». Кліп передає атмосферу Євромайдану: піднесення, небезпеки силових нападів, надзвичайних зусиль та єднання українців задля спільної мети. Це історія про простих людей, про роль кожного, про підтримку. Режисер Теодор Нещадим відзначив, що кадри аерозйомки Євромайдану з аудиторією близько мільйона осіб у відео включили спеціально для російського телеведучого Дмитра Кисельова, в якого часто виникають проблеми з підрахунком кількості українських мітингувальників.
«Хочу ЩЕ!» написали пісню «Час дати відсіч!» ще рік тому, але події Євромайдану надали їй нового змісту. У новому кліпі львівських музикантів багато символіки: національні прапори, калина, революційні бочки з вогнем. І, звісно, не обійшлося без «йолки» – головного атрибуту цьогорічних зимових свят українців.
Відеокліп «Час дати відсіч!» можна переглянути за посиланням:

Вже в першу добу після його публікації на YouTube, відео набрало майже 20 000 переглядів.

See Also

Над кліпом працювали:
режисер – Теодор Нещадим,
оператор,монтаж – Сергій Князєв,
редактор – Василь Мицько.
Аерозйомка: Ангел Ангелов та Юра Якимець.
Музика: Хочу ЩЕ! Beats (mr. Boo).

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top