Now Reading
Головний Дід Мороз тепер стрічатиме гостей в особистій резиденції у Древньому Києві

Головний Дід Мороз тепер стрічатиме гостей в особистій резиденції у Древньому Києві

21 грудня у Древньому Києві у «Парку Київська Русь» відкрилась головна резиденція Діда Мороза. Маленьких та дорослих гостей у середньовічній світлиці стрічали Дід Мороз, Святий Миколай та Снігуронька. Вони слухали про мрії діточок, приймали чарівні сувої із побажаннями і роздавали солодощі. Щоб бажання обов’язково збулося, гості торкалися до магічного посоха, а сувій клали до Скриньки здійснення бажань.
Розважали гостей на подвір’ї резиденції добрі і привітні Янголи, а пильнували за дотриманням порядку відважні князівські витязі. Однак потрапити на високоповажний прийом до сивобородого чарівника було не так легко, адже Зима, Баба Яга, Лісовик з Водяником, Кікімора і навіть рогатий Чорт – усіма силами намагались не впустити дітлахів до Діда Мороза. І тільки віршики, пісеньки і новорічні побажання розтоплювали серця казкових героїв, і ті впускали гостей у резиденцію.
Господар свята, князь Древнього Києва та президент «Парку Київська Русь» Володимир Янченко звернувся до гостей з такими словами: «Вітаю всіх та запрошую у захоплюючу подорож у гості до наших предків-слов’ян. Зустрічаючи новорічні, різдвяні та хрещенські свята у Древньому Києві в «Парку Київська Русь», ви побачите шедеври архітектури Древнього Києва Х століття, долучитеся до старовинних традицій та обрядів, відчуєте дух епохи Київської Русі. Веселіться так само, як тисячі років тому це робили наші прапрадіди, – з радісними піснями, танцями, багатими бенкетами. Подаруйте собі, своїм рідним і близьким справжню казку і чудовий відпочинок!»

Свято продовжилось веселими зимовими забавами, народними обрядами, танцями і хороводами. Дружинники князя Володимира потішили гостей Древнього Києва захоплюючими трюками верхи на конях та турніром кінних лучників.

Кожен бажаючий напередодні нового року – року Коня – міг прокататися на породистих княжих конях. А ще сам Князь зробив щедрий подарунок гостям – безкоштовне катання на колісницях, запряжених кращими кіньми із його стайні.

Свято завершилось феєричним вогняним шоу та святковим феєрверком на честь початку зимових свят. Нагадаємо, що святкова програма «Зимова казка у Древньому Києві» триватиме до 19 січня, а Дід Мороз щодня стрічатиме гостей у своїй головній резиденції у «Парку Київська Русь». Парк розташований в Обухівському районі на Київщині.

See Also

Подробиці на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top