Now Reading
Головна резиденція Діда Мороза відкривається у Древньому Києві

Головна резиденція Діда Мороза відкривається у Древньому Києві

21 грудня (суббота) о 13.30 в Древньому Києві в «Парку Київська Русь» відкривається головна резиденція Діда Мороза. В урочистостях візьмуть участь одразу два найголовніші персонажі новорічних свят – Дід Мороз та Святий Миколай. Будуть присутні інші поважні особи – Снігуронька, Зима, Князь київський, а також численна делегація казкового посольства у Древньому Києві: Лісовик, Баба Яга, Коза, Водяник та багато інших.

Після урочистого відкриття резиденції з піснями та забавами розпочнеться прийом гостей. Як діти, так і дорослі матимуть змогу поговорити з Дідом Морозом та Святим Миколаєм, сфотографуватися з ними, віддати сувій із побажаннями для себе, своїх близьких чи навіть усієї України на наступний рік. Його буде покладено до чарівної скриньки здійснення бажань.

Щоб гості Древнього Києва розважились, чекаючи своєї черги на прийом до Діда Мороза та Святого Миколая, на подвір’ї резиденції вони зможуть пограти в ігри з казковими персонажами. А пильнувати за дотриманням черги будуть секретарі Діда Мороза – Ангели. Вхід до резиденції охоронятимуть витязі з дружини Князя київського, а отже, порядок буде забезпечено на найвищому рівні.

Нагадаємо, що головна резиденція Діда Мороза у «Парку Київська Русь» діятиме з 21 грудня 2013 року до 19 січня 2014 року.

See Also

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в Обухівському районі Київської області. З Києва можна доїхати маршруткою від станції метро «Видубичі».

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top