Now Reading
Жорсткі санкції проти Януковича повернуть українців до Європи, – Freedom House

Жорсткі санкції проти Януковича повернуть українців до Європи, – Freedom House

Фото: Девід Кремер Джерело: vimeo.com

Чинна українська влада не зацікавлена в асоціації із Заходом, і лише жорсткі санкції проти Віктора Януковича та його оточення можуть повернути українцям надію на євроінтеграцію.

Про це пише президент організації Freedom House Девід Кремер у статті для видання The Washington Post «Майбутнє України під загрозою за влади президента Януковича».

«Сьогодні, як і дев’ять років тому, Віктор Янукович став об’єктом гніву українців, цього разу за відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС під час саміту Cхідного партнерства у Вільнюсі. Вчинивши так, Янукович поставив свої особисті інтереси вище за інтереси своєї держави, і багато українців, як і у 2004 році, вирішили, що треба покласти край його корумпованому і дедалі більш авторитарному правлінню», – пише Девід Кремер.

Він зазначає, що Янукович завжди цікавився інтеграцією своєї країни до євроатлантичних інститутів, лише якщо це допомагало йому особисто.

«Після перемоги над своїм запеклим ворогом – екс-прем’єром Юлією Тимошенко – Янукович та його сини використовували владу для власного збагачення, – зазначає президент Freedom House. – Не лише гроші спонукають Януковича чіплятися за владу. Втративши імунітет, він, його сини та його близьке оточення можуть опинитися у в’язниці – помінятися місцями із Тимошенко».

Цього тижня в Україні відбуватиметься зустріч міністрів закордонних справ держав-учасниць ОБСЄ. На думку голови Freedom House, міністри закордонних справ повинні наслідувати приклад держсекретаря США Джона Керрі і відмовитися від візиту у Київ.

Ті, хто прибуде в Україну, вважає Кремер, повинні пропустити офіційні зустрічі і приєднатися до протестувальників. Також вони, на його думку, повинні дати зрозуміти, що застосування сили владою зруйнує будь-яку можливість майбутніх домовленостей з Європою за влади Януковича.

See Also
blank

Також ЄС повинен відповісти на такі дії санкціями на кшталт закону Магнітського, який ухвалив Сенат США щодо Росії.

«Цілеспрямовані заходи проти уряду Януковича можуть бути єдиним способом зупинити кровопролиття, забезпечити звільнення Тимошенко і повернути українцям надію на інтеграцію із Заходом. Також такі заходи стануть виявом підтримки сотням тисяч українців, які протестують проти спроби Януковича вкрасти майбутнє України», – підсумовує Кремер.

 

Джерело: iPress.ua
Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top