Now Reading
Сьогодні Україна відзначає 80-ту річницю Голодомору

Сьогодні Україна відзначає 80-ту річницю Голодомору

Сьогодні в Україні день жалоби. Українці вшановують 80-ту річницю трагедії, яка в 1932-33 роках забрала життя мільйонів співвітчизників. 23 листопада о 14:00 розпочнуться Всеукраїнські жалобні заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору.

Громадськість вирушить маршем від метро Арсенальна до Національного меморіалу жертв Голодомору. Молодь з’єднає в одне велике полотно банери з посланнями пам’яті з обласних центрів України та з-за кордону.

У 15:00 біля меморіалу розпочнеться панахида , яку правитиме Патріарх Київський і всієї Руси- України Філарет , ієрархи УГКЦ , УАПЦ , УПЦ. РКЦ. До участі запрошені представники всіх церков та релігійних організацій в Україні , дипломатичні представники , громадськість.

У 16:00 після загальнонаціональної хвилини мовчання розпочнеться акція “Запали свічку пам’яті”. Біля Національного меморіалу Голодомору в цю суботу загориться більше 10000 свічок.

У заходах до Дня пам’яті жертв Голодомору візьмуть участь також депутати фракції ” Батьківщина ” на чолі з головою фракції Арсенієм Яценюком.

See Also

Крім того , в цей день приспущені державний прапор України на всіх державних будівлях і спорудах , підприємствах і організаціях, та вивішені траурні стрічки.

В Україні також обмежено проведення розважальних заходів , організовані відповідні тематичні заходи – виставки , концерти – реквієми .

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top