Now Reading
Зима вже стукає у ворота Древнього Києва

Зима вже стукає у ворота Древнього Києва

23-24 листопада «Парк Київська Русь» запрошує дорослих і дітей долучитись до стародавніх слов’янських забав. У останні вихідні осені тут відбудеться розважальна програма «Зима стукає у ворота».
Мешканці Древнього Києва запросять гостей пройтись вуличками середньовічного міста та оглянути шедеври архітектури Х-ХІІІ століть – оборонні укріплення, дерев’яну кріпосну стіну «заборолу», Михайлівські ворота Київського Дитинця, сторожові вежі, садиби городян та княжі палати.
Кожен гість і сам зможе перевтілитись у мешканця Древнього Києва, одягнувши обладунки витязя чи княжий наряд, випробувавши свою влучність в середньовічному тирі й осідлавши породистих коней.
На Великому ристалищі відвідувачів розважатимуть актори театру – музичними мініатюрами, театралізованими дійствами та приголомшуючими трюками верхи на конях. Кінні лучники із княжої дружини влаштують захоплюючий турнір із верхової стрільби з лука.
Гості зможуть дізнатися багато цікавих фактів про коней кращих історичних порід, зібраних в Конюшні князя Володимира, сфотографуватись з цими граційними і красивими тваринами.
Рухливі ігри на свіжому повітрі допоможуть відновити сили після робочого тижня, отримати заряд позитивної енергії надовго. Перетягування канату, біг по «серпантину», бої на мішках, стародавні обряди, танцювальні флеш-моби додадуть чудового настрою і радісних емоцій.

Ціна вхідного квитка – 60 грн, для пенсіонерів діють знижки, діти відвідують Парк безкоштовно.
«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району Київської області.

See Also
blank

Деталі на сайті «Парку Київська Русь»: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top