Владислав Ващук зайнявся активною популяризацією культурної спадщини Київської Русі

Лис 14, 2013 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Без рубрики

Легенда футболу Владислав Ващук, закінчивши професійну кар’єру футболіста, зайнявся активною громадською діяльністю – популяризацією культурної спадщини нашої держави. Він направив свій досвід, знання і енергію на культурне та патріотичне виховання дітей та молоді разом з командою «Парку Київська Русь» – Центру культури та історії Древньої Русі.
Владислав прокоментував перспективи співпраці:

– Давно знайомий з проектом «Парк Київська Русь» і дружу з президентом Парку Володимиром Янченком. Я радий, що можу долучитися до реалізації цікавої і значущої ідеї – відтворення справжнього середньовічного міста – Древнього Києва часів князя Володимира. І, крім того, донести нашому підростаючому поколінню важливість культурної та історичної спадщини Древнього Києва і Київської Русі, їх місця у світовій історії.
Тільки подумайте: колись місто, в якому жили наші предки, – було центром цивілізації всієї Східної Європи, тут зароджувалася і формувалася її культура і державність. І тільки тут, у Парку, можна побачити, яким був Древній Київ насправді.
Побачити архітектурні шедеври Київського Дитинця, відтворені в Парку, варто кожному. Та для дітей і молоді – це особливо важливо. Одна справа, коли вони дізнаються історію з підручників, і зовсім інша – коли все, про що читали і чули на уроках, вони можуть самі побачити: кріпосні споруди, вежі, садиби мешканців Древнього Києва, князів і богатирів. Для дітей – це справжня подорож у минуле, яка допомагає зрозуміти, ким були їхні предки, як вони жили, як будували державу. І ці знання тягнуть за собою гордість за власний народ, за свою країну, за землю, де ти народився. Завтра вони стануть «біля керма» нашої держави, і від того, які духовні та культурні цінності ми їм передамо, залежатиме їхнє майбутнє, майбутнє всієї країни.
До всього, наша з Парком спільна робота сприятиме популяризації здорового способу життя. Парк вже має досвід, як відроджувати і популяризувати давні види спорту, такі як лучний спорт та історичний бій. Відкрию секрет: у нас вже є задумка про проведення змагань з древніх ігор з м’ячем. Потрібно «відірвати» людей від телевізорів і комп’ютерів і долучати до активного та здорового способу життя. Здоров’я – запорука успіху!

Прес-служба «Парку Київська Русь»

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031