Now Reading
Владислав Ващук зайнявся активною популяризацією культурної спадщини Київської Русі

Владислав Ващук зайнявся активною популяризацією культурної спадщини Київської Русі

Легенда футболу Владислав Ващук, закінчивши професійну кар’єру футболіста, зайнявся активною громадською діяльністю – популяризацією культурної спадщини нашої держави. Він направив свій досвід, знання і енергію на культурне та патріотичне виховання дітей та молоді разом з командою «Парку Київська Русь» – Центру культури та історії Древньої Русі.
Владислав прокоментував перспективи співпраці:

– Давно знайомий з проектом «Парк Київська Русь» і дружу з президентом Парку Володимиром Янченком. Я радий, що можу долучитися до реалізації цікавої і значущої ідеї – відтворення справжнього середньовічного міста – Древнього Києва часів князя Володимира. І, крім того, донести нашому підростаючому поколінню важливість культурної та історичної спадщини Древнього Києва і Київської Русі, їх місця у світовій історії.
Тільки подумайте: колись місто, в якому жили наші предки, – було центром цивілізації всієї Східної Європи, тут зароджувалася і формувалася її культура і державність. І тільки тут, у Парку, можна побачити, яким був Древній Київ насправді.
Побачити архітектурні шедеври Київського Дитинця, відтворені в Парку, варто кожному. Та для дітей і молоді – це особливо важливо. Одна справа, коли вони дізнаються історію з підручників, і зовсім інша – коли все, про що читали і чули на уроках, вони можуть самі побачити: кріпосні споруди, вежі, садиби мешканців Древнього Києва, князів і богатирів. Для дітей – це справжня подорож у минуле, яка допомагає зрозуміти, ким були їхні предки, як вони жили, як будували державу. І ці знання тягнуть за собою гордість за власний народ, за свою країну, за землю, де ти народився. Завтра вони стануть «біля керма» нашої держави, і від того, які духовні та культурні цінності ми їм передамо, залежатиме їхнє майбутнє, майбутнє всієї країни.
До всього, наша з Парком спільна робота сприятиме популяризації здорового способу життя. Парк вже має досвід, як відроджувати і популяризувати давні види спорту, такі як лучний спорт та історичний бій. Відкрию секрет: у нас вже є задумка про проведення змагань з древніх ігор з м’ячем. Потрібно «відірвати» людей від телевізорів і комп’ютерів і долучати до активного та здорового способу життя. Здоров’я – запорука успіху!

Прес-служба «Парку Київська Русь»

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top