Now Reading
У «Парку Київська Русь» покажуть княжу кінну дружину

У «Парку Київська Русь» покажуть княжу кінну дружину

Наступних вихідних, 26 та 27 жовтня у «Парку Київська Русь» покажуть програму, присвячену коням – вірним друзям, надійним помічникам та бойовим побратимам людини у всі часи.

Відвідувачі Парку зможуть побачити «Кінний зодіак», з якого дізнаються про особливості характеру різних порід коней. Адже тварини, як і люди, бувають дуже різні. З ким ви знайдете більше схожого: зі спокійним бельгійським ваговозом, гордим дончаком, самовпевненим арабським скакуном чи, може, впертим осликом?

А можливо, ви хотіли б запозичити граційності у фриза, родичів якого і досі запрягають у королівські екіпажі, чи благородства у ахалтекінця – предки якого возили Александра Македонського, царя Дарія та інших правителів?

Мешканців Конюшні князя Володимира у «Парку Київська Русь» можна погладити, сфотографуватися з ними і найприємніше – покататися на цих добрих та неймовірно гарних тваринах.

Окрім того на гостей Парку чекають веселі розваги: жартівливий кінно-трюковий турнір «Малий бабський батальйон», перетягування канату у форматі: відвідувачі проти бельгійського ваговоза. А ще – бої на мішках, запальні хороводи, стрільба з лука, смачні страви середньовічної кухні і просто чудовий відпочинок на природі в оточенні архітектурних шедеврів Древнього Києва.
Також у суботу, 26 жовтня відбудуться перші бої півфіналу Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». У видовищних поєдинках та боях «5 на 5 бійців» зійдуться команди «Айна Бера 2» та «Кнехт» з Києва. «Кнехт» виборов останню путівку до півфіналу і не збирається здавати позиції надалі. «Айна Бера 2» – теж у цьому сезоні вперше в півфіналі, а отже, докладе всіх зусиль, щоб пройти до фіналу. Бої будуть насиченими і безкомпромісними. Тож приїжджайте, підтримайте бійців!

See Also

«Парк Київська Русь» розташований в селі Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутками від станції м. Видубичі або власним транспортом. Ціна вхідного квитка – 60 грн, для пенсіонерів діють знижки, школярі відвідують Парк безкоштовно.
Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top