Now Reading
«Сказання про князя Святослава Хороброго»

«Сказання про князя Святослава Хороброго»

19-20 жовтня в «Парку Київська Русь» пройде тематичне дійство на честь великого київського князя – Святослава Хороброго.
Театр «Парку Київська Русь» підготував для глядачів постановку, присвячену доблесному життю Святослава. На головному ристалищі Парку на очах у відвідувачів розгорнеться сказання, яке поверне в ті далекі часи: вибір князем ратників у свою бойову дружину, з якою він потім виграє чимало битв, розширюючи землі Русі і звеличуючи славу її. Кульмінацією вистави стане виступ кінного театру «Парк Київська Русь» з постановкою княжого полювання, елементами джигітовки, турніром кінних лучників.
Гості Парку зможуть не тільки подивитися на підготовку воїнів князівської дружини, а й самі стати частиною дійства – постріляти з лука, покататися на конях, взяти участь у різних конкурсах, в спортивному квесті, закружляти в хороводах. На території Парку будуть проходити майстер-класи, працюватиме середньовічна кухня та костюмерна.

«Парк Київська Русь» розташований в селі Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутками від станції м. Видубичі або власним транспортом. Ціна вхідного квитка – 60 грн, для пенсіонерів діють знижки, школярі відвідують Парк безкоштовно .
Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

See Also

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top