Now Reading
Результати змагання кращих лучників

Результати змагання кращих лучників

5-6 жовтня 2013 року в «Парку Київська Русь» відбувся Міжнародний лучний турнір «Стріла Древнього Києва». Позмагатися у влучності з’їхалися більше 100 кращих стрільців з України, Білорусі, Греції, Польщі, Туреччини, Молдови.

Особливий колорит турніру надали історичні костюми лучників різних народів та епох, а також традиційні луки, виготовлені за старовинними технологіями. На цьому турнірі в «Парку Київська Русь» зустрілися турецькі яничари, стародавні греки, послідовники англійських стрільців і японських самураїв.

Різноманітність костюмів учасників просто вражала. Але ще більше вражала їхня майстерність у стрільбі з лука. Учасники потрапляли в мішень з відстані 30 метрів і більше, вражали своїми стрілами «воїнів противника», стріляли зі стін фортеці, з воза, потрапляли по рухомих мішенях. Видовищними були показові змагання кінних лучників та стрільба з колісниць. Білоруські лучники відтворили тактику наступу і відступу лучників в реальних бойових умовах. Відвідувачі Парку також могли взяти участь у дійстві, для них були проведені майстер-класи з верхової стрільби з лука та стрільби з японського лука.

В результаті двох днів завзятого ​​суперництва, переможцями стали: в індивідуальних змаганнях серед чоловіків – Денис Зіборов (Дніпропетровськ, Україна) ; серед жінок – Олександра

See Also

Кряжева (Мінськ , Білорусь) . Переможцем командних змагань став клуб з Дніпропетровська Target Club. .

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top