Now Reading
До наступного Дня Києва у столиці пройде міжнародний парад казок

До наступного Дня Києва у столиці пройде міжнародний парад казок

В останній тиждень травня 2014 року в Києві відбудеться унікальна не лише для України, а й для всього світу подія – грандіозне свято «Парад Культур – Парад Казок».
19 вересня 2013 року в офісі «Парку Київська Русь» у Києві відбулася нарада організаторів свята. Присутні обговорили майбутню подію, зробивши акцент на головній ідейній складовій – представити Київ і Україну світові, як місто і державу, що мають величну культурну і історичну спадщину. Слоган проекту – «Я хочу в Київ», тема свята 2014 року – народна творчість, національна культура, казки, легенди і перекази народів світу.

«Парад Культур – Парад Казок» буде тривати протягом тижня – з 24 травня по 1 червня, на трьох майданчиках. На центральній вулиці міста – Хрещатику, пройде карнавальна хода «казкових» делегацій понад 40 країн світу, в павільйонах «Експоцентру України» будуть представлені технології та інновації країн, пройдуть ділові конференції та форуми. «Парк Київська Русь» відкриє свої ворота перед автентичною культурою різних країн. На «Днях культури» в Древньому Києві жителі України та гості столиці зможуть познайомитися з кращими фольклорними колективами різних країн, з кухнею народів світу, взяти участь у майстер-класах та багато іншого.

«Київ – місто, з якого все починалося. Ми знаходимося в місці стику всіх культур, в центрі Європи. Наш проект націлений, в тому числі і на те, щоб створити сприятливий інвестиційний клімат. Ми хочемо зробити акцент на важливі події в нашій країні у сфері культури, розповісти про туристичну привабливість і про історичну спадщину. Імідж України в очах міжнародної громадськості підніметься і зміцниться тільки завдяки реальним справам, щирості намірів і справжній любові до неї українців. Це початок довгострокового і глобального міжнародного проекту, здатного показати, що Київ дійсно є культурною столицею світу», – сказала Тетяна Сучкова, президент Всеукраїнської громадської організації «Дитинство» і глава Організаційного комітету проекту «Парад Культур – Парад Казок».

Олександр Мазурчак, радник голови Київської міської державної адміністрації зазначив, що міська влада готова підтримати проект організаційно та інформаційно. «Це свято буде проходити в рамках Дня Києва, і серед усіх заходів, що будуть проводитися в столиці, найяскравіші враження люди отримають саме від цього параду», – сказав Олександр Мазурчак.

See Also

У свою чергу президент «Парку Київська Русь» Володимир Янченко підкреслив: «Ми повинні продемонструвати всьому світу, що наша історія – давня і багата, що Стародавній Київ стоїть в одному ряду з такими великими містами, як Стародавній Рим, Єрусалим, Вавилон. А це дає можливість нашій країні привернути до себе потенціал туристів з усього світу. Тому ми із задоволенням відгукнулися на ініціативу проведення частини програми «Параду Культур» у «Парку Київська Русь». Під час свята ми зможемо показати нашу українську культуру і порівняти її з культурами народів світу. І, я впевнений, ми знайдемо в них багато спільного. Таким чином, ми нагадаємо Європі і всьому світові, що великий Київ вплинув на розвиток багатьох країн і народів».

Автором та ідейним натхненником проекту «Парад Культур – Парад Казок» стала Всеукраїнська громадська організація «Дитинство». Організаційну та інформаційну підтримку заходу надають Київська міська державна адміністрація, Кабінет Міністрів України, Міністерство закордонних справ України, міжнародні корпорації, громадські організації та політичні партії. Проект відзначений ООН і ЮНЕСКО. Надалі «Парад Культур – Парад Казок» планується проводити щороку, протягом тижня, що передує Дню Києва.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top