Now Reading
Породистих коней з усього світу покажуть у «Парку Київська Русь»

Породистих коней з усього світу покажуть у «Парку Київська Русь»

Породистих коней з усього світу покажуть у «Парку Київська Русь»28-29 вересня у «Парку Київська Русь» відбудеться Виставка-показ племінних коней «Небесні скакуни». Вперше в Україні на одному майданчику – у Древньому Києві – буде зібрано ексклюзивну колекцію коней історичних порід з різних куточків світу.
Під час заходу гостям буде представлено коней найдревніших порід світу, відомих ще тисячі років тому. Серед них будуть ахалтекінці – коні Александра Македонського, Чингізхана та інших царів і великих полководців; арабські скакуни, за яких наймогутніші правителі Сходу й Заходу віддавали цілі скарби; булонські коні, які ведуть свій родовід ще з часів Античного Риму; елегантні й темпераментні іспанські коні андалузької породи, на яких королі виїжджали на паради, а конкістадори підкорювали Новий Світ.
Відвідувачі зможуть помилуватися екстер’єром перлин королівських стаєнь – фризів, улюбленців козаків – дончаків, гордості Росії – орловських рисаків, лицарських брабансонів, ковбойських квотерхорсів. Тут будуть представлені коні від найменших порід до найвищих, виведені у різних куточках світу. І навіть добродушний ослик тішитиме маленьких гостей заходу. Окрім того, можна буде побачити низку найрізноманітніших екіпажів – від римських колісниць до сучасних елітних карет і фаетонів.
Гості зроблять колоритні фотосесії з породистими кіньми та поспілкуються з цими граційними й добрими тваринами. Прокатаються верхи на породистих конях та в екіпажах вуличками середньовічного Києва.
На виставці можна буде придбати амуніцію для коней та екіпіровку для вершників, пройти майстер-класи із поводження з кіньми, дізнатись багато корисної інформації у професійних тренерів чи навіть записатись на тренування.


У програмі заходу також захоплюючі кінно-трюкові шоу, стародавні забави й запальні танці. Увечері – яскрава вогняна феєрія.
«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. З Києва курсуватимуть маршрутні автобуси від станції м. Видубичі. Ціна квитків – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.
Сайт «Парку Київська Русь»: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top