Now Reading
АвтоЗАЗ підкорюватиме Європу

АвтоЗАЗ підкорюватиме Європу

Керівництво Запорізького автозаводу сподівається збільшити обсяг виробництва і вийти на європейський ринок.

За словами голови правління ЗАЗу Сергія Філіпенко , досягати нових результатів підприємство планує за допомогою введених додаткових мит і утилізаційного збору. За словами керівника , це призведе до створення нових робочих місць , збільшенню зарплат , а також збільшенню кількості і різноманітності вироблених автомобілів .

Вже наступного року ЗАЗ готує модернізацію модельного ряду , планує почати експорт автомобілів з ​​двигунами стандарту « Євро -5» до європейських країн. Серед нових моделей називаються седан ЗАЗ VIDA Facelift , а також пікап тієї ж моделі .

See Also
blank

Також , Запорізький автозавод вже в найближчому майбутньому планує налагодити випуск кросовера і ще кількох нових моделей. Про це заявили топ – менеджери підприємства в рамках святкування 150- річчя автозаводу. За їх словами , на даному етапі ведуться переговори про налагодження повномасштабного виробництва кросовера з одним з давніх партнерів ЗАЗу . Втім , запорожці поки воліють тримати ім’я партнера в секреті. Крім того , існує ймовірність постановки на конвеєр ще двох моделей.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top