Now Reading
Iгри слов’ян та вікінгів

Iгри слов’ян та вікінгів

16-18 серпня у «Парку Київська Русь» на фестивалі «Билини Древнього Києва ІХ-ХІ ст.» у стародавніх іграх можна буде і м’язи розім’яти, і мізки потренувати, як це робили тисячу років тому наші предки.
В рамках фестивалю уже вдруге пройде міжнародний чемпіонат з лапти – древньоруського прообразу бейсболу. Минулого року кращими виявилася команда з Білорусі. Цьогоріч сподіваємося на перемогу України.
Окрім того, учасники фестивалю влаштують чемпіонат із хнефатафлу (тафлу) – тактичної шашкової настільної гри. Ця гра була відома на Півночі Європи ще задовго до появи там шахів. Уміння грати в тафл у ті далекі часи було обов’язковим, як і вміння володіти зброєю. Славні богатирі, які вирізнялись не тільки надзвичайною силою, а й гострим розумом, грали у “золоті тавлеї та славні велеї”.
За древніми іграми можна буде не лише спостерігати, а і взяти у них участь. Так гостей фестивалю запросять до веселої гри в кубб. Це активна гра, яка дещо нагадує “городки” і своїм корінням сягає далеко у глибину віків. За легендою, вона вважається грою вікінгів. Слово “кубб” у перекладі зі шведської мови означає “дерев’яний брусок”. Гра кубб сподобається і дорослим, і дітям, адже правила її прості і вона до снаги кожному.

«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область.

Дістатися до Парку можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

Парк відкритий з 10:00.
Початок програми о 13:00.

See Also

Вартість вхідного квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.
Офіційний сайт: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top