Now Reading
Під Києвом оживе місто майстрів стародавніх ремесел

Під Києвом оживе місто майстрів стародавніх ремесел

Унікальний шанс пізнати секрети середньовічних ремесел буде у кожного гостя «Парку Київська Русь» під час Міжнародного мегафестивалю «Билини Древнього Києва ІХ-ХІ століть». Спробувати себе у ролі коваля, ткача, бондаря, склодува можна буде на майстер-класах, які проведуть учасники фестивалю – клуби історичної реконструкції.
Наприклад, вивчити древній спосіб створення еластичного полотна на великій рамці, «стіні», можна буде на майстер-класі зі спренгу. Саме таким способом сотні років тому виготовляли головні убори, сумочки, шарфи, рукавички й паски для середньовічних модниць. Любителі створювати ексклюзивні речі власними руками, зможуть освоїти техніки валяння войлоку.
Також майстри продемонструють такі ремесла, як прядіння, ткацтво на дощечках та на вертикальному станку, в’язання голкою, ліплення слов’янської кераміки, виготовлення музичних інструментів, лозоплетіння. Гості та учасники фестивалю дізнаються, як видувати бусини зі скла, виковувати вироби з металу, виготовляти кольчуги та ламелярні обладунки.
Безкоштовні майстер-класи можна буде відвідати у таборі реконструкторів в «Парку Київська Русь» 17 серпня з 19:00 до 20:30, а також 18 серпня з 11:00 до 12:30.

«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область.

Дістатися до Парку можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

Парк відкритий з 10:00.
Початок програми о 13:00.

See Also

Вартість вхідного квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.
Офіційний сайт: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top