Now Reading
The Best City 2013

The Best City 2013

12, 13 та 14 липня в місті Дніпропетровську пройшов довгоочікуваний міжнародний музичний фестиваль The Best City.ua.
За традицією Фестиваль проходив у парку відпочинку «Новоселиця», на величезній території якого було обладнано три сцени:
«Main Stage» – головна сцена Фестивалю.
«New Live Stage» – друга сцена Фестивалю. Крім нових імен, переможців інтернет голосування, на ній виступали вже відомі молоді групи-хедлайнери.
«Emotion Stage» – на цьому культурному майданчику проходили тренінги, майстер класи, театралізовані виступи та нічні вечірки від кращих українських ді-джеїв.

The Best City 2013

Всіх відвідувачів Best City 2013 чекала насичена музична та розважальна програма, функціонувала арт-територія, проходили спортивні змагання, була зона ігор і сучасні digital розваги.
У перший день Best City гості могли насолоджуватися виступами таких популярних гуртів на головній сцені, як: ТНМК, ВВ та Олег Скрипка, Нічні Снайпери, Guano Apes, Hurts, Lumiere, Kozak System, Дельфін, Бі-2, Ленінград, Мумій Троль, Моторолла , Lacuna Coil, Сплін, Enter Shikari, Scorpions.
В арт-містечку проходив фото-проект Сушка, множинні майстер-класи, ігри, Петриківський Ярмарок, працювала туристична зона, мілітарі-містечко, проводилися чемпіонати з футболку, волейболу, справжньою родзинкою Фестивалю був Harley Davidson Land.
У топ-20 найбільш обговорюваних музичних подій Європи потрапив наш фестиваль. І це не дивно, варто підвести разом всього події: 70 тисяч глядачів, фанів, партнерів і учасників були на заході. Люди приїжджали не лише з різних міст, а й з інших країн, щоб побачити масштаб Дніпропетровського рок-фестивалю.
Слоган фестивалю звучить так: «72 години, щоб запам’ятати це літо!» І ми з упевненістю можемо стверджувати, що ми запам’ятали це літо, думаємо і Ви теж.

На фестивалі побував проект «СОБИТІЄ»:

The Best City.ua (День перший)

See Also

The Best City.ua (День другий)

The Best City.ua (День третій)

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top