Укрзалізниця вдосконалила електронний квиток

Лип 23, 2013 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Новини

Сьогодні електронні квитки на швидкісні поїзди Інтерсіті + і поїзд № 37/38 Київ – Донецьк отримали статус розрахункового документа (фіскального чека). Завдяки цьому електронні квитки стали легітимними для звітності: тепер немає необхідності друкувати їх ще й на традиційних квиткових бланках. Про це в ході брифінгу повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Павло Чекалов.

“Пасажир і раніше міг самостійно роздрукувати проїзний документ на поїзди категорії Інтерсіті + і поїзд № 37/38 Київ – Донецьк, після чого здійснити посадку без звернення в залізничну касу – але цей документ не мав статусу розрахункового документа. Ми паралельно роздруковували проїзні документи на бланку і видавали їх пасажиру. Починаючи з сьогоднішнього дня, на вищевказані поїзда ми запровадили електронний посадковий документ, який є одночасно фіскальним і звітним. Тепер пасажири поїздів Інтерсіті + і поїзда № 38 Київ – Донецьк з самостійно роздрукованим електронним квитком можуть звітувати про відрядження в бухгалтерії ” , – повідомив Павло Чекалов.

Заступник генерального директора УЗ сказав, що для врегулювання нормативно-правової бази статусу електронних квитків підписано спільний наказ Мініфраструктури та Міністерства доходів і зборів України “Про затвердження Порядку оформлення розрахункових і звітних документів при здійсненні продажу проїзних і перевізних документів на залізничному транспорті”, який набув чинності з 9 липня 2013 року.

Перевірка електронних квитків здійснюється шляхом зчитування з посадочного документа відповідного коду спеціальним пристроєм – мобільним терміналом контролю документів (МТКД). Із системи продажу квитків у режимі он-лайн прилад отримує інформацію про оформлені електронних документах, зайнятих місцях у вагоні поїзда з зазначенням місця, прізвища та імені пасажира, а також станції призначення.

З моменту впровадження послуги електронного проїзного документа в поїздах категорії Інтерсіті + і в поїзді № 38 Київ – Донецьк (з лютого 2013 року) реалізовано вже більше 59,3 тис. електронних проїзних документів.

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30