Now Reading
У «Парку Київська Русь» святкуватимуть день княгині Ольги

У «Парку Київська Русь» святкуватимуть день княгині Ольги

20-21 липня у «Парку Київська Русь» відбудеться святкування дня княгині Ольги. З оригінальних театралізованих постановок гості дізнаються про заснування Києва, благословення київських пагорбів апостолом Андрієм, подорож княгині Ольги до Константинополя, її зустріч із князем Ігорем та про часи князювання Володимира Великого.
Кожен відвідувач зможе узяти участь у символічному заснуванні Міста щастя та радості, а також цікавих слов’янських іграх та конкурсах. А жінки з іменами Ольга та Олена (ім’я княгині Ольги у хрещенні) будуть короновані київським князем на княгинь.
Окрім того, у програмі – виступи кінного театру, презентація унікальної колекції породистих коней з Конюшні князя Володимира «Парку Київська Русь», захоплюючі забави та запальні хороводи.
Протягом двох днів триватимуть лицарські бої в рамках Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». 20 липня кинуть виклик одне одному команди «Збірна Одеси» та Альянс «ДЗХ» (Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків). А 21 липня мечі схрестять київські команди «Айна Бера-2» та «Росичі-Путивль». Бійці зустрінуться у запеклих поєдинках в номінаціях «меч-меч» та «щит-меч», а також у видовищних групових боях в номінації «5 на 5 біців».
Дістатись до Парку можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

Вартість вхідного квитка – 60 грн, для пенсіонерів – 30 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top