Now Reading
На Івана Купала папороть розквітне

На Івана Купала папороть розквітне

Бажаєте зірвати квітку папороті, яка, за повір’ями, допомагає шукати скарби та кохання?
Приїжджайте до «Парку Київська Русь» 6-7 липня на святкування Івана Купала. Папороть розквітне саме тут, у Древньому Києві.

Гості зможуть не лише побачити театралізовані постановки, виступи кінного театру, а й самі долучитись до купальських забав – сплести собі віночки з квітів і трав, виготовити оберіг, взяти участь у прадавніх іграх і розвагах, поводити запальні слов’янські хороводи. І звісно ж, яке святкування без спалювання опудала Купали, ворожіння на долю та стрибків через багаття?!

До речі, можна зекономити 50% на вартості вхідного квитка. Для цього треба одягти костюм у дусі свята Івана Купала (народний чи міфічної істоти).

У рамках свята відбудеться молодіжний фестиваль Slavic Fest, у якому юнаки та дівчата, об’єднавшись у команди, випробовуватимуть свою спритність та кмітливість у княжих квестах та конкурсах.

Яскравою подією купальських розваг, у суботу, 6 липня, стануть лицарські бої в рамках турніру «Витязь Київського Дитинця». Цього дня схрестять мечі команди «Айна Бера» (Київ) та Збірна Одеси-2. Бійці зійдуться у поєдинках в номінаціях «меч-меч» та «щит-меч» та в групових боях «5 на 5».

Вразить гостей Парку нічна програма: фаєр-шоу та кінне вогняне шоу, стрільба з требуше палаючими ядрами, стрільба вогняними стрілами та святковий феєрверк.
А крім того, 6 липня о 22:00 розпочнеться dj-вечірка – трансовий фестиваль «Машина Часу». Настрій і енергію даруватимуть молоді й талановиті фіналісти міжнародного конкурсу молодих діджеїв Artek Dj Fest: Sound Iner (Київ), Khrebtov (Київ), Lena Kraviz (Рівне), брати Viktor & Mike inside (Маріуполь), Vitamin (м. Ромни, Сумська обл.), Tim Luke (Донецьк). Пориньте у світ трансової музики в ніч на Івана Купала!

See Also

Звісно, у купальську ніч прийнято веселитися до ранку. У «Парку Київська Русь» можна залишитися з ночівлею – для відвідувачів влаштоване зручне наметове містечко.

«Парк Київська Русь» розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна безкоштовними маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі. Остання маршрутка до Парку (6 липня) – о 22.00. Остання маршрутка з Парку (6 липня) – о 22.30. Перша маршрутка з Парку вранці 7 липня – о 9.00. У неділю 7 липня свято продовжується до 19.00.
Вартість вхідного квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top