Now Reading
«Контролюй свій цукор»

«Контролюй свій цукор»

У Тернополі пройшла акція передачі 500 глюкометрів в рамках програми «Контролюй свій цукор»

Вітаємо, шановні Друзі!

18 червня 2013 року БО «Шлях до майбутнього» за підтримки Тернопільської міської ради та відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення ТМР провела акцію передачі 500 глюкометрів у міській лікарні №3 міста Тернопіль.

Загалом нам передали 500 апаратів. Відділом охорони здоров’я прийнято рішення, що частина з них в межах 15–20 залишиться в кожній з лікарень, а решта будуть роздані людям, які хворіють на цю хворобу, щоб вони використовували їх тоді, коли їм потрібно.
Сергій Надал, міський голова Тернополя

В рамках програми «Контролюй свій цукор» подібні акції вже проходили в Києві, Вінниці, Львові та Нетішині (Хмельницька область). Наступні акції незабаром плануються в Одесі та Донецьку.
Основна мета програми «Контролюй свій цукор» є привернення уваги громадськості до проблем хворих на цукровий діабет та проведення заходів по забезпеченню хворих на цукровий діабет життєво необхідними апаратами та препаратами.
За оцінками медиків у Тернополі на цукровий діабет хворіє близько 6 тис. чоловік, з них тисяча — важкохворі. Програма «Контролюй свій цукор» націлена в першу чергу на важкохворих діабетиків, тому саме їм через лікарні міста будуть надані безкоштовні сучасні глюкометри австрійського виробництва. При роздачі приборів буде враховуватися важкість хвороби, наявність супутніх патологій, а також соціальний статус.

Більше 6 тисяч в Тернополі хворих на цукровий діабет. З них тисяча 1 і 2 категорії, тобто важкі хворі, які потребують регулярного контролю цукру. Для таких хворих якраз передбачаються ці апарати. Це приблизно половина від потреби, але враховуючи, що добра половина сьогодні мають власні, думаю, це задовільнить в основному потреби Тернополя.
Ростислав Левчук, начальник управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міськради
Важкохворі діабетики потребують постійного контролю за рівнем цукру в крові. Тому ці апарати є для таких людей вкрай необхідними. Завдяки співпраці з БО «Шлях до майбутнього» сьогодні місту передали 500 глюкометрів. Відділом охорони здоров’я прийнято рішення, що кожній з лікарень залишать по 15, решту віддадуть людям.
Сергій Надал, міський голова

Вартість одного глюкометра в аптеці становить 250 грн. Апарати є простими у користуванні, а розрахунок рівня цукру в крові займає всього шість секунд. Пристрій може тримати в пам’яті результати 500 вимірювань.

Великі чіткі цифри, не треба вводити код, нема попередніх установок. Просто вставляється тест-полоска і він готовий до використання. Виробник виставив час і дату, є зручна підсвітка екрану. Рахує він за 6 секунд, 500 результатів аналізів в пам’яті.
Павло Бугрилов, представник виробника глюкометрів

Безкоштовна роздача глюкометрів — це одна із програм БО «Шлях до майбутнього». Також організація займається адресною допомогою онкохворим дітях у рамках програми «Не будь байдужим», метою якої є привернення уваги громадськості до проблем онкохворих дітей, та хворих, які потребують термінового медичного забезпечення, а також допомога нужденним.

У нас є дуже багато цільових програм, але з медициною пов’язано тільки дві програми. Це — адресна допомога хворим на цукровий діабет і адресна допомога дітям, хворим на лейкемію. У рамках першої програми ми співпрацюємо з австрійською фірмою «MedTrust», які нам надають щороку більше 10 тисяч глюкометрів безкоштовно. Ми розповсюджуємо їх по всій Україні.
Богдан Біленький, заступник голови БО «Шлях до майбутнього»

See Also

Міський голова Тернополя Сергій Надал на офіційному сайті тернопільської міської рада висловив подяку БО «Шлях до майбутнього» за популяризацію соціальної відповідальності бізнесу та надання адресної допомоги онкохворим дітям і хворим на цукровий діабет.
Вже на наступному тижні БО «Шлях до майбутнього» розпочинає акцію збору аудіо та відео матеріалів, компьютерної та аудіо-відео техніки, а також інших речей, які знадобляться для незрячих. Збір речей відбувається для Українського товариства сліпих (УТОС), що знаходиться у Львові.
Якщо ви бажаєте приєднатися до цієї акції Ви можете написати більш детальнішу інформацію за адресою denys@mecenatstvo.org чи зателефонувати за номерами 093 756-12-10 (Денис) або 063 567-50-50 (Богдан). Також ми будемо вдячні вашим благодійним внескам для адресної допомоги:

р/р 26007052714115
в Печерська філія ПриватБанк
МФО 300711
ЕДРПОУ 36862422
БО.Шлях до майбутнього
призначення платежу «Благодійні внески»

Джерело: БО «Шлях до майбутнього» (http://mecenatstvo.org)

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top