Now Reading
Жінки України об’єднуються заради майбутнього

Жінки України об’єднуються заради майбутнього

Жінки України об’єднуються заради майбутнього на «Жіночому вічі» у Древньому Києві

15-16 червня до «Парку Київська Русь» де відтворюється Древній Київ, з’їдуться жінки з усієї України, щоб голосно заявити про гідне місце жінки у суспільстві. В соціально-благодійному заході «Всеукраїнське Жіноче віче» візьмуть участь відомі артисти, політики, державні та громадські діячі.

Метою, яку прагнуть досягти учасниці заходу, є відродження загальнолюдських цінностей, визнання, поваги і підтримки жінок в суспільстві, в сім’ї, в бізнесі в державі, просування жінок на всі рівні прийняття рішень у соціальній та економічній сферах, розширення їхніх прав і можливостей, захист жінок від домашнього, соціального, державного насильства.

Різноманітні події розгорнуться одразу на кількох майданчиках на території «Парку Київська Русь». На головній сцені відбуватиметься концерт українських зірок: Ніни Матвієнко, Ірини Сказіної, Наталії Валевської, Володимира Моїсеєнка та Володимира Данильця. Також у концерті візьмуть участь чемпіони світу зі степу Шоу-балет «Нарнія», фіналісти шоу «Х-фактор» Євген Літвінковіч та Владислав Курасов, Ірина Борисюк, фіналісти шоу «Україна має талант» Артем Семенов і Макс Каракулін та інші.

На іншій сцені відбудеться Фестиваль автентичної музики “Пісенне джерело України”. Протягом двох днів у “Парку Київська Русь” виступатимуть кращі фольклорні колективи нашої країни. На вулиці майстрів розгорнеться ярмарок за участю більше 50 найкращих народних умільців з усієї України. Буде організовано творчу секцію, де відбудеться показ мод; секцію сімейних взаємин, де виступатимуть психологи.

У круглому столі «Українська жінка третього тисячоліття» візьмуть участь такі відомі та успішні жінки, як Оксана Калетник, Марина Порошенко, Яна Конотоп, Ірина Сказіна, Ольга Богомолець та інші.

Відбудеться розіграш призів серед гостей свята від партнерів заходу. Зокрема серед призів – кілька путівок на відпочинок у Європі. Передбачена спеціальна програма для дітей, яка буде розподілена на вікові групи.

Відбудуться також пісенні молитви за процвітання нашої країни, за майбутнє дітей. Кульмінацією свята стане своєрідний флешмоб – кілька тисяч присутніх запустять у повітря кульки, що символізуватимуть «прощення» та «мрію». На завершення свята відбудеться фантастичне середньовічне шоу: стрільба палаючими ядрами із требуше та вогняними стрілами, а також святковий феєрверк.

See Also

Організатори соціально-благодійного заходу «Жіноче віче»:

  • Всеукраїнська Асоціація «Жінки впливу»
  • Всеукраїнський жіночий рух «За вільну Україну»
  • Міжнародна  Асоціація  Бізнесу та Економіки
  • за підтримки «Парку Київська Русь»

«Парк Київська Русь» розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна безкоштовними маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

Початок програми – о 13.00. Вартість вхідного квитка – 100 грн, для пенсіонерів знижки, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top