Now Reading
Стародавній Київ кличе на грандіозне святкування дня столиці

Стародавній Київ кличе на грандіозне святкування дня столиці

 

Відважні лицарі у важких обладунках, їхні бойові мечі та сокири, різнобарвні стяги та щити з гербами, а головне – мужність та вправність у двобоях та масових битвах –незабутнє видовище, яке побачать гості «Парку Київська Русь» на День Києва. 25-26 травня кращі бійці клубів історичної реконструкції зберуться тут на Чемпіонат України з середньовічного історичного фехтування «Зов Героїв I».
Витязі з різних міст нашої країни вийдуть на ратне поле саме під час святкування дня столиці, аби довести, що гідні слави своїх далеких предків, які в давні часи боронили Київ і рідну землю від ворогів.

Серед учасників чемпіонату – бійці, які захищають честь збірної України з історичного фехтування на міжнародній арені та постійно посідають місця серед кращих бійців світу. Вони продемонструють уміння володіння зброєю у безкомпромісних поєдинках, боях 5 на 5 воїнів та 21 на 21 боєць. Видовищною буде масова битва – «стінка» на «стінку».
Коли на Стародавній Київ опуститься вечір, на ристалищі схрестять мечі професійні бійці, яким невідомий страх. Вони ані на крок не відступлять перед супротивником. Від їхнього натиску навіть у глядачів кров буде холонути в жилах.

Окрім середньовічних боїв відвідувачі побачать живу колекцію коней кращих світових історичних порід, зібраних у Княжій конюшні «Парку Київська Русь». Гості Древнього Києва почують багато цікавого про породистих коней, чиї предки були відомі тисячі років тому, зможуть поспілкуватись з благородними тваринами та зробити колоритну фотосесію.
Під час свята гості також зможуть взяти участь в активних розвагах, покататись на конях, відчути себе справжнім воїном у лучному тирі, приміряти модні середньовічні костюми. Підкріпити сили можна буде смачними й здоровими стравами середньовічної та сучасної кухні. Крім того, у програмі театралізовані постановки, трюки верхи на конях та виступ гурту етно-рок-музики «F.R.A.M.». Увечері – вогняне шоу та феєрверк.

 

 

 

 

 

See Also

 

 

«Парк Київська Русь» розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.
Вартість вхідного квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.

Акція для студентів! 50 відсотків знижка вартості квитка на Чемпіонат України з історичного фехтування «Зов героїв 1» 25-26 травня.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top