Now Reading
Русь вийде на бій проти Орди у «Парку Київська Русь»

Русь вийде на бій проти Орди у «Парку Київська Русь»

17-19 травня у «Парку Київська Русь» пройде Міжнародний фестиваль «Київська Русь XIII-XIV ст.», присвячений 1025-річчю Хрещення Русі та 1150-річчю створення слов’янської азбуки. Понад 300 учасників клубів історичної реконструкції з України, Росії, Білорусі відтворять реальні середньовічні битви, культуру, побут, ремесла тієї історичної доби.
У програмі – масові битви (міжусобні війни, боротьба русичів проти Орди), яскраві театралізовані дійства, турнір витязів, виступи кінно-трюкового театру, а також середньовічна музика від ансамблю «Rokash» (Білорусь).

Крім того, гості зможуть відвідати табір реконструкторів і взяти участь у майстер-класах з древніх ремесел та середньовічних богатирських забавах.
Увечері на відвідувачів чекають театралізована композиція про вторгнення ординців на Русь, нічна масова битва воїнів, яскраве вогняне шоу та святковий феєрверк.

«Парк Київська Русь» розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

See Also

Вартість вхідного квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.
Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top