Now Reading
Красиві й талановиті дівчата змагатимуться за титул «Міс Київська Русь»

Красиві й талановиті дівчата змагатимуться за титул «Міс Київська Русь»

8 червня у «Парку Київська Русь» відбудеться конкурс краси й таланту «Міс Київська Русь». Активні, талановиті, цілеспрямовані й сміливі красуні вийдуть на середньовічний подіум, аби довести, що сучасні панянки – гідні спадкоємиці вроди й розуму дівчат Київської Русі. Адже в жилах слов’янок тече кров Великої княгині Ольги, першої правительки Русі, чи доньки Ярослава Мудрого Анни, яка стала королевою Франції.

Для учасниць конкурсу не обов’язково мати модельну зовнішність, головне – бути гармонійно розвиненою особистістю, людиною з широким колом інтересів та активною життєвою позицією. «Парк Київська Русь» прагне створити умови для всебічного самовираження учасниць, формування образу дівчини, що поєднує в собі привабливість, високий інтелект, цілеспрямованість, креативність, силу духу і жіночність.

Кожна конкурсантка має шанс здобути вищий титул «Міс Київська Русь 2013» та стати «Обличчям Парку Київська Русь». Переможниці конкурсу зможуть протягом року представляти Парк у всіх рекламних заходах, PR-акціях і кампаніях.

See Also

Прийом заявок на участь в конкурсі триває до 20 травня 2013 року. Дізнатись деталі конкурсу та завантажити заявку учасниці можна на сайті «Парку Київська Русь»: http://parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top