Now Reading
Казкову скриньку відкриють у «Парку Київська Русь»

Казкову скриньку відкриють у «Парку Київська Русь»

13-14 квітня «Парк Київська Русь» запрошує у родинну подорож до казки. Для активного відпочинку всієї сім’ї тут підготували розважальну програму «Казкова скринька».
На вуличках Древнього Києва відвідувачі зустрінуть міфічних персонажів, які розважатимуть їх своїми жартами й загадками. З ними можна буде позмагатись у боях на мішках, перетягуванні канату, середньовічній естафеті, пограти у різноманітні веселі ігри.

Найбільш видовищною подією в суботу, 13 квітня, стануть поєдинки й групові бої лицарів у рамках Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». На чесний бій викликали один одного команди «АКРА» (Харків-Суми, другий склад) та «Золота шпора» (Житомир). Їхні мечі швидші, ніж блискавки, а воля до перемоги міцніша заліза.
А ще у Парку можна буде влаштувати родинний турнір зі стрільби з лука, покататися на княжих конях, або ж перевтілитись у середньовічних городян, одягнувши яскравий одяг тієї епохи.

«Парк Київська Русь» – Центр культури та історії Древньої Русі – розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області.
Дістатися можна маршрутками від станції м. Видубичі або власним транспортом.
Ціна вхідного квитка 13 квітня – 60 грн., 14 квітня – 50 грн., для пенсіонерів діють знижки, школярі відвідують Парк безкоштовно.

See Also

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top