Now Reading
Зимові холоди розтоплять слов’янським гумором у «Парку Київська Русь»

Зимові холоди розтоплять слов’янським гумором у «Парку Київська Русь»

30-31 березня «Парк Київська Русь» запрошує усіх на розважальну програму «Дні слов’янського гумору» – розтопити зимові холоди гарним настроєм.
Відвідувачів зі слов’янською гостинністю зустрінуть мешканці Древнього Києва, почастують хлібом-сіллю та запросять до розваг.

На гостей чекають конкурси на спритність, кмітливість та уміння тримати рівновагу, а також перетягування канату дружби та веселі ігри. Приміром, можна буде випробувати свою удачу у жартівливій середньовічній рулетці. І звісно, прості та енергійні хороводи піднімуть настрій кожному.

Саме у «Дні слов’янського гумору» у кожного з гостей Парку буде шанс поборотись за звання володаря найбільш осяйної посмішки.
А ще відвідувачі зможуть взяти участь у стародавніх ворожіннях, театралізованих ведмежих потіхах, майстер-класах зі спілкування з княжими кіньми.
Кінний театр відтворить кращі традиції княжого полювання та продемонструє елементи джигітовки, а потішний поні порадує своїми виступами і дорослих, і дітей.
А щоб повністю поринути в атмосферу древнього міста, можна буде приміряти костюм городянина чи воїна, осідлати коня з княжої стайні, випустити стрілу з історичного лука, а також посмакувати стравами середньовічної кухні.
«Парк Київська Русь» – Центр культури та історії Древньої Русі – розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області.

Дістатися можна маршрутками від станції м. Видубичі або власним транспортом.

Ціна вхідного квитка – 50 грн., для пенсіонерів діють знижки, школярі відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top